Amyn lailla

Kuka tietää,kuka seuraa?? Mihin Amyn äidin Maximen sulhanen menehtyi? Jäi se jakso väliin ja kun tuo mokoma meni loppumaan,niin olen aivan epätietoinen.Tiedosta kiitollinen
71289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Taisi olla sydänkohtaus.

Äänestä

Jared Duffia esittänyt näyttelijä Richard Crenna kuoli ihan oikeasti 17.1.2003; toisten lähteiden mukaan juuri sydäriin, IMDB taas väittää syyn olleen haimasyöpä

Äänestä

joten sarjan käsikirjoittaja kirjoitti sydänkohtauksen roolihahmolle.

Äänestä
  • Minulta jäi katsomatta koko osa, vain vähän lopusta näin. Olivat ensin niin iloisia, joten siitä päättelin, että se vauva olikin terve. Mutta sitten ilmeisesti Gillian kuoli. Lopputeksteissä oli jotain, että oli omistettu jonkin muistolle. Katsomani perusteella arvelin, että juuri Gillianin esittäjän muistolle. Oliko näin? Ei kai tämä Gilliania esittävä näyttelijä oikeasti kuollut?

    Äänestä

  • Gillian? kirjoitti:

    Minulta jäi katsomatta koko osa, vain vähän lopusta näin. Olivat ensin niin iloisia, joten siitä päättelin, että se vauva olikin terve. Mutta sitten ilmeisesti Gillian kuoli. Lopputeksteissä oli jotain, että oli omistettu jonkin muistolle. Katsomani perusteella arvelin, että juuri Gillianin esittäjän muistolle. Oliko näin? Ei kai tämä Gilliania esittävä näyttelijä oikeasti kuollut?

    Löysin tällaisen pätkän infoa netistä.

    This season was dedicated to Peppy Stern, who died on November 26, 2002 in Pacific Palisades, CA of multiple myeloma. Peppy Stern was married to "Judging Amy" Executive Producer Joseph Stern.

    Äänestä

  • sassy kirjoitti:

    Löysin tällaisen pätkän infoa netistä.

    This season was dedicated to Peppy Stern, who died on November 26, 2002 in Pacific Palisades, CA of multiple myeloma. Peppy Stern was married to "Judging Amy" Executive Producer Joseph Stern.

    Huomasin kyllä, että siinä oli tämän Peppi Sternin muistolle, mutta en tiennyt kuka hän oli. Joten vedin johtopäätöksen vain näkemäni minuutin ajan perusteella.

    Äänestä

kuoliko se gillian nyt lopussa..? ei voi olla noin huono tuuri..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Irene kirjoitti:

Kuka tietää,kuka seuraa?? Mihin Amyn äidin Maximen sulhanen menehtyi? Jäi se jakso väliin ja kun tuo mokoma meni loppumaan,niin olen aivan epätietoinen.Tiedosta kiitollinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu