Bobbyn kulmakarvat ovat jotenkin voimakkaammat kuin aiemmin. Ainakin työhaastattelussa silmien seutua oli meikattu.
Bobbyn muuttunut look
Anonyymi
5127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ehkä ne kulmakarvat näyttää tummemmilta kun hiukset harmaantuvat. Kädet kyllä käyvät edelleen yhtä ärsyttävästi. Tosin ei sentään pelkillä etusormilla haastattelijaa osoitellut, kiitos vaan edes siitä. Laurelin ja Bobin rakkaus tuntuu taas roihuavan, mutta en usko että nämä kaksi piikkinokkaa (onpa rumasti sanottu ) kovinkaan kauan jaksavat. Arki tulee väistämättä ja huuma kyllä haihtuu. Sääli vaan taas kerran lapsia.
Muutos tapahtui nopeasti eikä harmaantumisella ole osuutta asiaan.. Vertaa vaikka viikon-parin takaisia jaksoja työhaastatteluun ja retkeilyyn.
XD piikkinokat, hyvin lohkaistu, hehän ovat XD
Sydämen asialla sarjassa Bobbyn näyttelijä oli nuori ja pehmeä piirtein en kasvoiltaan. Nyt vanhetessa nokka terävöitynyt samoin kasvot. Laurelilla sama ja useilla ihmisillä ihan oikeassa elämässä.
En ole niin tarkkaan katsonut, että olisin huomannut eroa Bobbyssä viime aikoina. Joillakin miehillä vanhetessa kulmakarvat alkavat rehottaa, tosin ei hän nyt kovin vanha ole vielä.
Lue sinusta kaksi pykälää ylöspäin...