naisessa kun näet hänet nyt helteellä kadulla? Terkuin Rasva-Repe.
Mihin kiinnität katseesi vähäpukeisessa
16
117
Vastaukset
- Anonyymi
Jenkka kahvoihin. Jos ei kahvoja niin on käyttö kelvoton tapaus. Tykkään nääs jenkata. Olen kotoisin Vesi vehmaalta.
- Anonyymi
Tietenkin katsomme silmiin jos mahdollista ja sitten kävelytyyliin, kävellä lyllertääkö kuin ankka, vaiko kuten "ladyt" ylväästi ja ryhdikkäänä! Pitkänä ja kauniina.
Kokonaisuus huomioiden ei mikään erityinen "kohta" erikseen!
Iäkäskin henkilö, niin mies kuin nainen voi olla kaunis kun on ryhtiä ja ulospäin hehkuvaa sisäistä kauneutta! - Anonyymi
Merkkivaatteisiin ja niiden sensuuriin (((((:
- Anonyymi
Miehestä puheen ollen aikuisen miehen housujen etumuksesta voi päätellä isojen kourien keralla jotain myös, sopiiko?
- Anonyymi
Puhe oli vähäpukeisesta naisesta...
Anonyymi kirjoitti:
Puhe oli vähäpukeisesta naisesta...
Mutta onko mainittu, kenelle kysymys on tarkoitettu? Ei kysyjä osoita kysymystään erityisesti miehille.
- Katukivetykseen. Korkokengillä on katsottava, mihin astuu. Alkoholistit jättävät lisäksi juoma-astioitaan kulkuväylille ja hipsupartaiset sähköpotkulautoja poikittain.- Anonyymi
Pippuri-Tiina kirjoitti:
Mutta onko mainittu, kenelle kysymys on tarkoitettu? Ei kysyjä osoita kysymystään erityisesti miehille.
- Katukivetykseen. Korkokengillä on katsottava, mihin astuu. Alkoholistit jättävät lisäksi juoma-astioitaan kulkuväylille ja hipsupartaiset sähköpotkulautoja poikittain.Ihan oikeasti ? Luetun ymmärtämisessä jokin ongelma ? Kysymystä ei oltu osoitettu erityisesti miehille vaan naiset saavat tottakai vastata myös mutta herranen aika kun kysymys kuului näin : "Mihin kiinnität huomiosi vähäpukeisessa naisessa kun näet hänet nyt helteellä kadulla? " Ja sinä vastaat että miehen housujen etumukseen ja käsiin ja juomatörpelöihin ja potkulautoihin.....miten ikinä olet saanut yhtäkään koetta hyväksyttävästi läpi ?
Anonyymi kirjoitti:
Ihan oikeasti ? Luetun ymmärtämisessä jokin ongelma ? Kysymystä ei oltu osoitettu erityisesti miehille vaan naiset saavat tottakai vastata myös mutta herranen aika kun kysymys kuului näin : "Mihin kiinnität huomiosi vähäpukeisessa naisessa kun näet hänet nyt helteellä kadulla? " Ja sinä vastaat että miehen housujen etumukseen ja käsiin ja juomatörpelöihin ja potkulautoihin.....miten ikinä olet saanut yhtäkään koetta hyväksyttävästi läpi ?
Missä kohdassa mainitsin väittämäsi etumuksen? Joku anonyymi siitä puhui, en minä. Lainaamisen hallinnassa jokin ongelma?
- Anonyymi
Halkeilleisiin kantapäihin ja suonikohjuihin.
- Anonyymi
Jos iho näyttää lasten värityskirjalta niin EN katso mitään muutakaan.
- Anonyymi
Jos et ole rikas mies, ei sinulla liene oikeutta katsoa tai muuten metoo hyökkää kimppuun. Rintoihin kuitenkin se katse vaistonvaraisesti kääntyy.
- Anonyymi
Ilmiselvää lapsivaimoainesta tai pomminkantoteline.
- Anonyymi
Katson poispäin. Vähäpukeinen nainen viestittää pukeutumisellaan sitä, ettei arvosta itseään, eikä kanssasiskojaan, haluaa vain katseita miehiltä.
- Anonyymi
Kumpa olisikin näin. Valitettavasti he haluavat katseita jotta voivat sitten valittaa metoo-tyyliin. Eihän heistä koskaan tiedä, milloin haluavat oikeasti tutustua.
- Anonyymi
Ylipainoon. Yritän aina arvailla onko alle vai yli 150kg.
- Anonyymi
Jaaha , siis jos pitää tatuointeja törkeinä viesti poistetaan asiattomana
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1836513Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto935422Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost173772Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1233397Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT2273223Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat832381Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12108Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191716Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val461701Läppärit kahviloissa
Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi441399