Ylläpito poistaa kaiken. Se siitä sananvapaudesta. Kirjoita kuinka asiallisia tahansa, niin pois lähtee.
Ei enää uusia keskusteluja eikä kommentteja
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Julkaisija siivoaa palstaa EU:n uuden nettidirektiivin tieltä (HS 25.7.) joka kriminalisoi valheellisten uutisten julkaisemisen ja henkilöiden/yritysten maalittamisen. Ei jää tänne varmaan enää yhtään mitään.
Pornolinkit säilyvät joka kunnan palstoilla, mutta asialliset kirjoitukset poistetaan? 😳
Ähtärilääset ei oo asiallista kirjootusta nähneetkään, puhumattakaan jotta sellaisen osaisivat kirjoittaa. Pandaripulikirjoottaja asiallisimmasta päästä. Muut haukkuu kunnan herroja.
- Anonyymi
Joskus lukenut näitä"asiallisia" postauksia, niin ihan hyvä, että suitsitaan leveitä suita, ja mututiedon levittäjiä.
- Anonyymi
Tuskin ehdit näkemään mitä tästä on poistettu? Ei taatusti ollut sääntöjen vastasia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuskin ehdit näkemään mitä tästä on poistettu? Ei taatusti ollut sääntöjen vastasia.
Enpä juuri nimenomaan tästä ketjusta puhunutkaan....
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?971968- 881380
- 1101153
- 761047
- 1211042
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57893- 47811
- 36802
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48761- 33713