Husu johtaa SDPtä

Husu veti Antti Rinteen täysin kölin ali. Antista tuli Husun lemmikkilammas. Antti kritisoi Husun typeriä lausuntoja, mutta Husu vääristeli Antrin sanomiset oman mielensä mukaisiksi ja teki Antista Pellen.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuka äänestää demaria? Ei voi ymmärtää .....

Äänestä

Antti ei uskalla sanoa enää mitään , kun kuningas Husseion määrää

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Husu veti Antti Rinteen täysin kölin ali. Antista tuli Husun lemmikkilammas. Antti kritisoi Husun typeriä lausuntoja, mutta Husu vääristeli Antrin sanomiset oman mielensä mukaisiksi ja teki Antista Pellen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu