Olen monesti ajatellut laittaa ilmoituksen jossa tarjoaisin naisille seuraa läheisyyden, hellyyden, hyvän hieronnan ja seksin merkeissä. Kirjoitan nyt oikeastaan kysyäkseni naisilta, mitä maksulliselta mieheltä odottaisitte? Onko maksullisen miehen palveluista nauttimiseen suuri kynnys ja millainen ilmoitus madaltaisi kynnystä yhteydenottamiseen? Kuulostaisiko palvelujen tarjoaminen lähinnä hierontaan keskittyvänä paremmalta kuin, että seksiä mainostamalla?
Maksullinen mies
Anonyymi
463
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Suomalainen ex-escort-mies kertoo kokemuksistaan kirjassaan ja ohessa kiinnostava artikkeli kertomastaan.
Mikäli tuo homma kiinnostaa, niin saa kipata nurkkaan kaikki geeneissä asti olevat tyypilliset mies-lähestymistavat. Homma vaatii myös paljon henkisyyttä.
"Kirja väläyttää palan escortin elämästä"
"Tomi kertoo kokemuksistaan uutuuskirjassaan Miesseuralainen. Hän tarjoaa kurkistuksen escortin elämään, mutta myös mahdollisuuden syventää omaa näkemystä seksuaalisuudesta. Tomi kertoo asiakaskohtaamisistaan" seikkaperäisesti.
- https://www.is.fi/seksi-parisuhde/art-2000005667583.html
Siinäpä pohdittavaa hetkekis ;-)
(Aloittaja)
Kiitos kommentista, aion ehdottomasti tutustua kyseiseen artikkeliin ja ehkä jopa kirjaan. Kiitos vinkistä. :)
Avaaja vaikuttaa tuppisuulta, tekee avauksen ja pakenee takaviistoon. joka on vähemmän eduksi suunnitelmissaan ;-)
(Aloittaja)
Kiitos kommentista.
Tuppisuuksi en luokittelisi itseäni, mutta onhan sitä muutakin hommaa kuin palstaa päivystää. ;) Siinä olet kyllä oikeassa, että suunnitelma tarvitsee lisäpotkua. ;D