Poliisi nimittäin valehtelee aina, tämä on varma tunniste siviilipoliisejakin kohtaan. Tästä tunnistaa varmasti että henkilö on poliisi.
Poliisin tunnistaa helposti siviilinkin.
Anonyymi
5<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
En ole koskaan törmännyt valehtelevaan poliisiin, päinvastoin olen kohdannut vain rehellisiä ja suoraselkäisiä poliiseja sekä siviilinä että Vapepan pitkäaikaisena vapaaehtoisena etsijänä. Poliisi on aina käyttäytynyt moitteettomasti ja puhunut ehdottoman totta. Suomessa on maailman rehellisin ja palveluhaluisin poliisi.
Minä en ole ikinä tavannut poliisia joka ei olisi valehdellut oikeudenkäynnissä todistajana ollessaan.
Kertoohan sekin sinusta melko paljon että omaat noinkin paljon kokemusta oikeudenkäynneistä. Todennäköisesti syytettynä, muutenhan tuo outo poliisiviha ei ole selitettävissä. Ja kaikki roistothan ovat aina omasta mielestään syyttömiä.
Taidat olla persu.
Eihän poliisi saa oikeudessakaan valehdella, heiltä edellytetään valaa ja totuuden kertomista. Lisäksi poliisilla on esitutkinnan myötä kiistaton näyttö syytetyn tekemisistä. Poliisi voittaa aina oikeudessa koska se palvelee lakia ja järjestystä.
Poliisin tunnistaa varmasti. Ei tiedä missä asuu. Vaikae alapään poliisi vamma on täysin varma aina.
- Varma merkki alapäänvammasta on käydä syytömän kimppuun ylivoimalla.
- Taistelukoulutettu VS syytö on aina murhan yritys.
-alapäänvamma näkyy perseenuolentana eli RASISMINA.
-ALAPÄÄN VAMMA YRITTÄÄ ESITTÄÄ AINA MIEHI´STÄ VAIIK HOUSUISTA KOSKAAN EI LÖYDY MISESTÄ TIETOON ASUINPAIKASTA.
ALAPÄÄNVAMMA EI SIIS TOHDI OTTA VASTUUTA YLIVOIMALLA PÄLLE KÄYMISTÄ AMPUMALLA MURHAAMISITA YMS..