Aloitin aktiivisen vedonlyönnin jalkapallossa ja hevosurheilussa noin 6 vuotta sitten. Keksin voitollisen vedonlyöntistrategian pitkän kokeilun jälkeen. Alkuun kaikki vaikutti erittäin hyvältä ja aloin saamaan tuottoa ihan kohtuullisesti, mutta noin 2 vuoden jälkeen mitkään vedonlyöntivälittäjät eivät suostuneet minun panostaa joko ollenkaan tai maksimissaan noin 10€ per veto. Nämä firmat ovat bettson, betsafe, bet365, sportingbet, nordicbet ja muutama muu pienempi. Onko muilla samanlaisia kokemuksia ja onko joku keksinyt ratkaisua tällaseen ongelmaan?
Veikkauksella en voi pelata, koska en löydä sopivia kertoimia voitolliseen pelaamiseen.
Voitollinen vedonlyönti mahdotonta
3
705
Vastaukset 3
- Anonyymi
Jos tämä "voitollinen vedonlyönti" olisi mahdollista, et voisi veikata yhtään mitään. Ei olisi olemassa vedonvälittäjiä koska monet "voitollisen vedonlyönnin" harrastajat olisivat ajaneet vedonlyönti firmat konkurssiin ajat sitten. Herää. Voit toki lukea Vuoksenmaan ja muiden satuja mutta kumma kyllä, he ovat olleet niin hyvän tahtoisia etteivät ole pumpanneet kaivoja tyhjiin, eikö tämä ole omituista? Jos moiset kaavat pitäisivät paikkansa mitä Vuoksenmaa ja monet muut esittävät, eiköhän tuhannet pelaajat olisi jo aikoja sitten pumpanneet nämä kaivot tyhjiin, ja ihmettelen kyllä kovasti miksi herrat jakavat vihjeitään, itse ainakin olisin ajanut esim veikkauksen konkurssiin ajat sitten moisilla teorioilla, mutta kai he ovat sitten niin hyväntahtoisia, tai toinen vaihtoehto, ehkä he tienaavatkin juuri ihmisiä kusettamalla näillä "voitollisen veikkauksen" saduillaan? Mietippä sitä. Ilmaista lounasta ei ole.
Juuri tämän ulkomaalaisten vedonlyöntiyhtiöiden vilpillisyyden takia niitä ei tarvitse päästää suomen markkinoille. Ulkomaalaiset vedonlyöntiyhtiöt eivät hyväksy asiakkaikseen muita kuin tappiollisia pelaajia.
- Anonyymi
No ei ainakaan Nordicbetillä ole mitään ongelmia ollut vaikka isohkoja pelivoittoja olenkin nostanut. Jos tuo teoria olisi totta olisin saanut välittömästi bännit, koska nostoni olivat useita tuhansia euroja. Eikä ne olleet mitään casinolta saatuja tuurihiluja.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???422138Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7021438- 1051142
- 1301039
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88932- 70848
Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku16704- 33684
- 113640
Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.77582