Koska mustapää on taas siellä levittämässä sotaprobagandaa ja ryssäfobioitaan!
kaikki alatekstikin on YLEn toimesta poistettu etteivät ihmiset säikähtäisi heti alkuunsa tuota sotahulluutta.
kaikki alatekstikin on YLEn toimesta poistettu etteivät ihmiset säikähtäisi heti alkuunsa tuota sotahulluutta.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Minullahan on vain koti tietokone ja kannettava ammattikäyttöinen tehokas läppäri
jonka voi ottaa matkalle mukaan.TV onkin jo niin vanhaa tekniikkaa ettei sitä katselekkaan kuin mummelit ja vanhat ukkelit jotka eivät muusta nykymenosta ymmärrä.Kuten muuten ei ymmärrä YLEkään!
Yleä voi katsoa, eikä varsinkaan niitä muita ilmaiskanaviakaan jatkuvan nainossaasteen takia. Siksi on onneksi maksu-tv, netflix ja internet.
Siis yleä EI voi katsoa, pari kirjainta jäi.
Joku mustapää siellä on uskovainen ja laulaa kirkoissa, jonkun uskonnon lauluja.
Mustapäällä tarkoitan sitä juutalaisprobagandan levittäjää jolle maksetaan jostain USAn likaisilta piireiltä likaisentyön lisää kun heittää täyttä paskaa suomalaisten olohuoneisiin.Minä katson joskus ylen uutiset kun yöllä tai myöhäisillasta on aikaa ja tietenkin tietokoneelta ja onhan siellä se reipas säätiedottajapoikakin joka aina on hymy huulessa tuli sitten vettä tai räntää,tuo Joonas Koskelako se on siis kaikkien suomityttöjen lemppari,samaa ei voida sanoa mustapäästä joka ei edusta meidän maatamme ja kansaamme.