Kiat kiihdyttelee autojen joukossa. Ihmettelen. Näin saksalaisella ajavana. Häiritsee.
Eiks Kiat pitäis luokitella mopoautoiks
4
76
Vastaukset
- Anonyymi
Saksalaiset autot vain on huonoja. Vaihteisto ongelmat, päästöhuijaukset WWW konsernilla .Listaa voisi jatkaa loputtomiin.
- Anonyymi
Kia ei ole auto. Tyttöjen pimppi...ei edes vehkeeksi kannata kutsua tuo kim jom cum cockin tekelettä. Ala-arvoinen muovinen sinneppäin sisusta vanhoilla moottoreilla. Kia ostetaan kun ei ole varaa edes ranskalaiseen.
- Anonyymi
Varaa on. Olen jo aikuinen. Sitten kun sinustakin tulee aikuinen niin ymmärrät miksi ihmiset ostavat Kiaa. Tiedoksi kuitenkin sinulle että ostamalla Kian sain eniten vastinetta rahalle. Minua kun ei nuo status asiat kiinnosta.
- Anonyymi
Kyllä Kia vielä jotenkin menee jonossa, mutta Toyota on aina veturina säästämässä bensaa ja pelkäävä setämies ratissa yrittämässä pitää kultaansa viivojen välissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271964
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001710Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy571350Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?761298Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M311028Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47926Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51923Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44882- 108850
- 72833