Miten meni Martinan Kasnäs triathlon tänään?

Tietääkö joku miten meni?
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hän ei vienyt sitä loppuun.Lopetti kesken...

Äänestä

Vasta oli ryyppyremminsä kanssa kiskomassa viiniä. Ei tulosta niin saavuteta.
Viinaan menevänä ei koskaan pääse edes lähelle huippua . Normikuntoilijat pyyhältävät oikealta ja vasemmalta atleettimme ohi.

Äänestä

Taisi voittaa. On niin vaatimaton ettei hehkuta. Mutta huikeee tulos. Nyt voi lopettaa ”uransa”.

Äänestä

Keskeytti. Ei vielä kertonut miksi.

Äänestä
  • Muiden syy. Joku kateellinen pilasi Martinan kisan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Muiden syy. Joku kateellinen pilasi Martinan kisan.

    Italialaisten syy kun tekivät liian maistuvaa kekkulivettä.

    Äänestä

Voitti oman sarjansa.

Lonkerotatskatut rattijuopot yli 35-v.

Äänestä
  • Ei voittanut ☹️ Vaikka oli sarjassaan ainoa osallistuja, niin meni keskeyttämään 😢

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tietääkö joku miten meni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu