Miehen puute cd:llä

Moikka
Olen 36-vuotias cd, pitkä tytöksi (noin 188cm). Vatsassa kai ylimääräistä mutta muuten hoikka. Rakastan pukeutua yksin ollessani, vaimo tietää fetissini mutta ei miehen kyrvän haluani. Olen toisinaan saanut kullia sisääni ja imenyt spermaa suuhuni, ihanan rietas olo naisen roolissa antautua miehelle naitavaksi ja tyydytää toisiamme.
Olen aina kiihottunut toisen nautinnosta, juuri täysi-ikäisenä myös ihan livenä miehen nautinnosta. Ensimmäisten kertojen jälkeen häpesin itseäni, monta kertaa meinannut lopettaa koko touhun viime aikoinakin. Mutta en pysty, jossain vaiheessa kuitenkin alan kaipaamaan...olla miehelle narttu, saada miehen kalu kovenemaan. Nähdä kuinka kiihotan häntä, siihen asti että saan joko spermat suuhuni tai "pilluuni".

7

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kullin himo ,tiedän se on kiihoittavaa vastustamatonta ihanaa

    • Mistäpäin olet?

      • Seksitreffit.fi löytyy ilmoitus hieman etsimällä


    • Itse myös hoikka cd myös asuissa viihtyvä ja korot pitää olla vaikka pituutta 195cm.

    • Anonyymi

      Olisi kiihoittavaa tavata tai nähdä kuviasi! Oletko laittanut nettiin? Tv-Jaana

    • Anonyymi

      Hei! Top miestä haluaisin minäkin. Tykkään käyttää naisten kumppareita ja sadeasuja erityisesti t.S

    • Anonyymi

      Haluaisin tavata sut..

    Ketjusta on poistettu 18 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      149
      2048
    2. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      306
      1749
    3. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      93
      1567
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1210
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      78
      1203
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      67
      1160
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      25
      1071
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      48
      1017
    9. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      73
      966
    10. Maalaisliiton nuorilta paljon puhuva idea

      Taas vongataan lisää tukea... kehdosta hautaan! Maalaisliiton nuoret aka Keskustanuoret haluaa Suomeen valtiollisen dei
      Maatila ja metsä
      23
      957
    Aihe