Kohta mekkaloidaan taas

Uutisissa oli muslimien matkaamisesta Saudi-Arabiaan. Kuinkahan siinä taas mennä täräjytetään? Viime vuonna tuli sileetä jälkeä ja pari tuhatta kuoli.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Toivottavasti jokainen Suomesta lähtenyt jää sille tielle.

Äänestä

Kaksi ja puoli miljoonaa pyhiinvaeltajaa. Siinä voi persukin vähän miettiä omaa käytöstään.

Äänestä

"Kela-matkailu" kukoistaa musulmaanien Mekkaan meidän veroeuroistamme.

Äänestä

Onko tämän matkailun aiheuttamasta hiilisandaalinjäljestä yksikään vihreä huolissaan .

Äänestä

uutta uhoa terroriin

Äänestä

Ebolan helppo levitä kun nuo kaikki pussailevat sitä kiveä. Huraa, saadaan sekin Eurooppaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Uutisissa oli muslimien matkaamisesta Saudi-Arabiaan. Kuinkahan siinä taas mennä täräjytetään? Viime vuonna tuli sileetä jälkeä ja pari tuhatta kuoli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu