millainen pressa

menee jonku ammuskelu tapahtuma paikkakunnalle
ja orvon vauvan likellä.. ottaa itsestää smilie hymykuvan, näyttää peukkua??

tr... usa.. tru.. mp

nämä uhrien omaiset oli raivoissaan trump rasistisen ilkeästä tempusta, menee orvo vauvan kans samaa kuvaan, myhäilee ja peukkua.. ??
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä on taas katkeruus aloittajalla. Vihertörkyä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

menee jonku ammuskelu tapahtuma paikkakunnalle
ja orvon vauvan likellä.. ottaa itsestää smilie hymykuvan, näyttää peukkua??

tr... usa.. tru.. mp

nämä uhrien omaiset oli raivoissaan trump rasistisen ilkeästä tempusta, menee orvo vauvan kans samaa kuvaan, myhäilee ja peukkua.. ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu