Anthony Borurdain ja Jeffrey Epstein murhattiin

Miehet jotka tiesivät aivan liikaa. Tieto lisää tuskaa ja jopa kuollemaa.

https://globalnews.ca/news/4269546/anthony-bourdain-conspiracy/
12114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kumpikaan ei ole kuollut. Itsemurhat oli lavastettuja. Ehkä tunnetuin lavastusmurhattu on Lee Harvey Oswald. Tutkintalinjat päättyy kätevästi tutkittavan "kuolemaan".

Äänestä

Anthony Bourdanin matkailuohjelmat ruokakesteineen olivat mukavaa katsottavaa.

Äänestä

Kaikki jotka tietävät liikaa Clintoneiden ja muiden "Lolita-lennoille" osallistuneiden touhuista, tapetaan ellei uskollisuudesta ja vaitiolosta ole takeita. Osallistuminen eliittikekkereihin pitäisi olla tae, sillä kun jo sinällään voi kiristää. Mutta tietoa tihkuu silti.

Äänestä

Hollywoodin eliitti, millionäärejä, kuninkaallisia, politiikkoja, israelin entinen pm jne. Liikaa sattumia myös vankilaolosuhteissa, kamerat eivät toimineet, vartijat jättivät tsekkauksen väliin jne.
Eppsteinin profiili näyttää erilaiselta, myös korva on tosi omituinen emergency-kuvassa. Ja miksi ne antavat ruumiille happea? Mieshän oli jo kuollut.

Äänestä

Ei epäilystäkään etteikö epsteinin kuolemaan liittyisi rikollista salailua?

Äänestä

Te salaliittoteoriahörhöt olette ehkä yksi säälittävimpiä ihmisryhmiä.

Äänestä

Trump yritti estää Epsteinin tutkinnan. Nähtävästi hän tiesi jotain Trumpista ja Trumpin piti tapattaa hänet, että tieto ei leviäisi.

Äänestä
  • Trumpin toimet Eppsteinin suhteen on jo tutkittu, eikä mitään löytynyt. Voitko siis lopettaa virheellisen tiedon levittämisen.

    Äänestä

Bourdainin itsari ainakin tuntuu ihan järjettömältä. Ohjelmia oli lyöty lukkoon vuosia eteenpäin ja mikään ei viitannut ongelmiin.

Äänestä

Kieliluu murtunut, yleistä , kun joku toinen osapuoli kuristaa. Eppstein kertoi, että sellikaveri oli käynyt hänen kimppuunsa, virallisesti sanottiin hänen yrittäneen itsemurhaa. Siksi hän sai oman sellin. Eräiden lähteiden mukaan pedosaarelle olisi kuskattu lapsia sosialistimaista, ja siinä olisi käytetty hyväksi julkkisten rahoittamia hyväntekeväisyysjärjestöjä.
Vartijat olivat ylityöllistettyjä, ehkä joku heistä elää potkujen jälkeen miljonäärinä, ellei sitten menetä omituisesti henkeään "ryöstössä", jossa ei ryöstetä mitään...

Äänestä

Linttonien klaanissa töskentely on melko vaarallista pelkästään turvamiehiä kuollut yli kolmekymmentä.Parikymmentä erilaista avustajaa tämän lisäksi näistä suurin osa oli jo haastettu todistajaksi kunnes tekivät yllättäen itsemurhan.Eipä ole yhtään epäilyttävää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miehet jotka tiesivät aivan liikaa. Tieto lisää tuskaa ja jopa kuollemaa.

https://globalnews.ca/news/4269546/anthony-bourdain-conspiracy/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu