Sarah Silverman astui omiensa vihervasemmisto pommiin ja nyt itkee kuinka väärin se on
https://youtu.be/SBvYBGdr0Yo
Sarah Silverman astui omiensa pommiin
6
125
Vastaukset
- Anonyymi
Nevö hööd., mitä tapahtui?
- Anonyymi
Niin, mikä on homman nimi? Outo frouva.
Muistan tuon muijan ainakin Seinfeldissa esiintyi joskus 1990-luvulla
- Anonyymi
Pähkinänkuoressa:
Sarah Silverman on liberaalivasemmistolainen näyttelijä, joka on uransa aikana omistautunut aatteellaan onanoimiseen, ja näkee "rasisteja" joka nurkan takana.
Nyt kuitenkin menetti elokuvaroolin, koska oli jokunen vuosi sitten pelleillyt kasvot "blackfaceksi" maalattuna, ja valokuva pelleilystä levisi sosiaalisessa mediassa.
Ulisee nyt uliuliuli-ulinaansa, koska kokee olevansa liiallisen poliittisen korrektiuden uhri. Jos aivan samanlaisesta blackface-pelleilystä olisi jäänyt kiinni joku ei-vasemmistolainen miesnäyttelijä menettäen roolin, niin riehuisi nyt aivan innoissaan siitä, kuinka rasistinen sika saa mitä ansaitsee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1266410Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie716243Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3766205Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3444002Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1482425Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42365Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1311466- 131329
- 1871138
- 64970