Rukoilkaa että "pyhän hengen pilkan" rangaistus laitettaisiin käytäntöön mahdollisimman pian. Olen tässä odotellut sitä jo useamman vuoden ja ei ole tapahtunut yhtikäs mitään.
PUAAAHHHH ....
PUAAAHHHH ....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Minkäslaista rangaistusta toivot?
Ne jotka tuntevat Jumalan, näkevät sinun mielettömyytesi. Täytyy sinun tosiaan olla sokea.
Kuule Herra Jeesus Mirkan rukous, ja anna hänen silmänsä aueta.
Rukoilen mieluummin, että silmäsi avautuisivat ja ymmärtäisit, että Jeesus on kuollut ristillä sinunkin puolestasi, että sinulla olisi iankaikkinen elämä taivaassa. Jeesus ei ole satuolento, vaan elävä Jumala, joka rakastaa sinua.
>>Jeesus ei ole satuolento, vaan elävä Jumala, joka rakastaa sinua.
En ymmärrä mitä tulet tänne nauramaan. Jeesus on tärkeä asia meille ja se että puhut noin ilkeästi tuntuu pahalta.
Musta tuntuu sun puolesta pahalta kun et ole ymmärtänyt että Jeesukseen kannattaa oikeasti tutustua.
>>En ymmärrä mitä tulet tänne nauramaan.
ovat motiivisi, mutta ei henkisesti vahva ihminen tarvitse tuollaisella asenteella esiintyä. Olet riidanhaluinen ja saat siitä tyydytystä, että sinulle vastaillaan täällä. Siksi minäkin vastasin. En tuputa kenellekkään uskoa mihinkään suuntaan, mutta on lapsellista tulla esittämään näitä onpas eipäs juttuja. Pidä kiinni siitä, minkä uskon (uskottoman) asenteen olet ottanut, jos se sinulle antaa eniten.
kysyn sinulta saatainen henki, joka asut Mirkassa, kuka olet? Mikä on nimesi?
Meinaatko että minussa on jokin demoninne kaltainen henkiolento?
PUAAAAHHHH ... HEH HEH HEH ... Onneksi en ole uskis ...
Kyllä se vähän siltä kuullostaa. Pilkkaaja demoni.
vapaaksi "arkkkk":sta,,,voin sanoa sille Jeesuksen nimessä väisty...sinä inhottava pilkan henki...jätä Mirka rauhaan!
Asia toimii, jos tahdot vapaaksi...Vain jeesus voi sinut vapauttaa!