Joko rakkikoirien uho on laantunut?

Hirveä uho että 8.8 MdW saa kenkää... mitä tapahtui??menikö homma vituralleen??? Missä nyt on someuho???Jäikö taas kapinaliikkeelle luu käteen...buuuuaaahahaaaa...😎
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

No jopas jopas sattui. Manon uho on tosiaan laantunut.

Äänestä

Uho on muuttunut tuhoksi.

Äänestä
  • Pikkupojat uhoo... Ja tuhoo.

    Äänestä

Jossain oli että joku puolueen johdosta oli varannut bussin käpylän kokoukseen, kerännyt kanssa Matkustajilta rahat ja jättänyt laskun maksamatta bussi yhtiölle.
Eiköhän se oo peruste potkia puolueesta pihalle?

Äänestä
  • On tilattu erityistilintarkastus, kun Mari rahastonhoitajana ei ole suostunut tilikirjoja jäsenille avaamaan.

    Äänestä

On se erotettu, siitä ei vain pidetty meteliä. Jos kokouksessa jäsenistö päättää jotain, se toteutuu kyllä

Äänestä

Mano ja kumppanit voisivat rehdisti kertoa, että heidät on erotettu puolueesta. Jäisi turha spekulointi pois.

Äänestä
  • Ei narsisti osaa ja pysty hyväksymään tappiota. Näkyy hyvin.tällä palstalla.

    Äänestä

Pirkko Mannilan väliaika voitto jatkuu mitämöintikanteilla oikeudessa!.

Riikka Salmela on nyt näytön paikka marraskuun syyskokouskseen mennessä!.

Saako Pirkko Mannola joukot liikkeelle - siis puolelleen marraskuun syyskokouskseen mennessä!.

Kumman puolen haluat SKE jäsen.

Pirkko Mannola vai
Riikka Salmen

Äänestä

Polpottaja de Wit,
Onko kaikki hyvin?

Äänestä
  • Rakkikoirat näköjään jatkavat uhoaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Rakkikoirat näköjään jatkavat uhoaan.

    Joko rakkikoirien uho on laantunut?

    Anonyymi
    Hirveä uho että 8.8 MdW saa kenkää... mitä tapahtui??menikö homma vituralleen??? Missä nyt on someuho???Jäikö taas kapinaliikkeelle luu käteen...buuuuaaahahaaaa...😎

    Äänestä

Mitäs Mano nyt?

Äänestä

Mano on näyttänyt karvansa ja kärvistelee kun ei pärjännyt.

Äänestä

Mano epäonnistui SKE:n, Laittoman lehden ja Norminetin kanssa. Mitä seuraavaksi?😆

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hirveä uho että 8.8 MdW saa kenkää... mitä tapahtui??menikö homma vituralleen??? Missä nyt on someuho???Jäikö taas kapinaliikkeelle luu käteen...buuuuaaahahaaaa...😎

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu