Mark Jordon

Anonyymi

Kyllä on Mark Jordon'in(,Emmerdalen Daz) ulkonäkö muuttunut paljon siitä kun hän näytteli Sydämen asialla sarjassa poliisi Phil Bellamya,eikä todellakaan parempaan suuntaan.No,olinhan minäkin nuorena kaunis ja hoikka,nyt pelkästään komea.

4

209

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kurkkaapa muitakin sarjan näyttelijöitä, miltä ovat näyttäneet nuorempana. Kyllä ikä muuttaa niin paljon meitä jokaista.

    • Anonyymi

      Tottakai kaikki me vanhennutaan ja ulkonäkö muuttuu. Toiset vanhenee ihan kauniisti ja jotenkin huomaamattomastikin. Toisten ulkonäkö jopa vanhetessa paranee. Ihan kateeksi käy.
      Tämä Emmerdalen Daz sitävastoin on muuttunut jotenkin epämiellyttävän ällöttävän näköiseksi. Enkä usko että se johtuu pelkästään roolihahmosta. Saisi kyllä poistua veljensä Danin ja tyttärensä Amelian kanssa koko sarjasta ja ottaa Kerryn mukaansa. Aamen.

    • Anonyymi

      Vuodet vierivät, kuten meistä kaikilla.

    • Anonyymi

      Ai jaa. Minä kun juuri ajattelin melkein päinvastoin. Jos Markin (Daz) hiukset leikattaisiin siisteiksi ja parta ajettaisiin, näyttäisi aika lailla Phililtä. "Ikäeroa" lienee reilut kymmenen vuotta sarjojen välillä.
      Ei tietysti voi tietää, mitä parran alta paljastuu...

      Ja ottakaa huomioon, että Mark on varmaan viisissäkymmenissä(?) nykyään.

      Katson edelleen TV:stä kaikki jaksot, jotka vain pystyn (vaikka minulla on koko sarja DVD:lläkin)... :)

      Heartbeatfan

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      115
      8217
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      415
      7438
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      80
      4704
    4. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      29
      4469
    5. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      7
      4019
    6. Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa

      Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?
      Ikävä
      203
      2829
    7. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      118
      2694
    8. Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?

      Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os
      Tv-sarjat
      33
      2625
    9. Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?

      Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps
      Tv-sarjat
      23
      2264
    10. Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."

      Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m
      Tv-sarjat
      2
      2127
    Aihe