Tankkaustarinat

Anonyymi

Voi että mikä tekopirteä ohjelma. Kamalaa naurun räkätystä. Äsken oli joku letkajenkka vouhotus, tekpirteitä ämmiä, varsinkin se yksi, olikohan paikan pomo, ? Ei enään tälläistä p aa .

5

1222

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Samanlaista "tosi-TV" sontaa kuin tämä Radalla tai Ruvella.. mikä se nyt olikaan?

      Kyllä on viihde vajonnut alas viime vuosina. Kun ei edes yritetäkään tehdä mitään, van kuvataan toisten tekopirteää työtä.

    • Anonyymi

      Kyllä tätä samankaltaista roskaa on tulossa jatkossa aivan varmasti. Tällaista realityä on halpaa tehdä ja siksi kannattaa suoltaa televisioon. Voin vaikka mistä lyödä vetoa että lisää tällaista ohjelman tasoa on luvassa ja paljon. On myös paljon niitä ihmisiä jotka haluavat naamansa televisioon. Kaikki maajusille morsiamet ja treffiohjelmat ja pettämisohjelmat on nyt muka niin suosittuja että niitä katselee kaikki ja näitä kannattaa ennemmin tehdä kuin hankkia laatuohjelmaa maailmalta, esim. uusia elokuvia tai hyviä sarjoja. Rahaa säästyy ja tyhmä kansa joka on niin heikkona tähän reality-paskaan, on tyytyväisenä. Viihde vajoaa yhä alemmas ja alemmas. Kohta kai nämä tubettajat saavat omat ohjelmansa. Voi seurata sitten miten nämä syövät aamupalaansa ja käyvät joogassa.

      • Anonyymi

        Samaa sarjaa kuin tämä "Sohvaperunat".

        Kuvataan sitä kun ihmiset katsovat televisiota kotisohvallaan. Siis voiko alemmaksi enää vajota ja voiko vähemmästä aiheesta enää tehdä ohjelmaa?

        No melko varmasti voi ja lähiaikoina tullaan näkemään vieläkin huonompaa.


    • Anonyymi

      Mitähän se eräskin nainen oli vetänyt, hysteeristä naurun räkätystä, leikki pomoa.

    • Anonyymi

      Niin ala-arvoista, keskittyisivät ruoanlaittoon, eikä källeihin, käykö siellä vielä joku syömässä???

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      97
      1635
    2. 72
      1264
    3. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      90
      1232
    4. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      278
      1016
    5. 95
      929
    6. Onko kaivattusi

      seksuaalisesti vetovoimainen?
      Ikävä
      40
      914
    7. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      80
      787
    8. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      49
      787
    9. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      55
      763
    10. 45
      705
    Aihe