Voi että mikä tekopirteä ohjelma. Kamalaa naurun räkätystä. Äsken oli joku letkajenkka vouhotus, tekpirteitä ämmiä, varsinkin se yksi, olikohan paikan pomo, ? Ei enään tälläistä p aa .
Tankkaustarinat
5
1222
Vastaukset
- Anonyymi
Samanlaista "tosi-TV" sontaa kuin tämä Radalla tai Ruvella.. mikä se nyt olikaan?
Kyllä on viihde vajonnut alas viime vuosina. Kun ei edes yritetäkään tehdä mitään, van kuvataan toisten tekopirteää työtä. - Anonyymi
Kyllä tätä samankaltaista roskaa on tulossa jatkossa aivan varmasti. Tällaista realityä on halpaa tehdä ja siksi kannattaa suoltaa televisioon. Voin vaikka mistä lyödä vetoa että lisää tällaista ohjelman tasoa on luvassa ja paljon. On myös paljon niitä ihmisiä jotka haluavat naamansa televisioon. Kaikki maajusille morsiamet ja treffiohjelmat ja pettämisohjelmat on nyt muka niin suosittuja että niitä katselee kaikki ja näitä kannattaa ennemmin tehdä kuin hankkia laatuohjelmaa maailmalta, esim. uusia elokuvia tai hyviä sarjoja. Rahaa säästyy ja tyhmä kansa joka on niin heikkona tähän reality-paskaan, on tyytyväisenä. Viihde vajoaa yhä alemmas ja alemmas. Kohta kai nämä tubettajat saavat omat ohjelmansa. Voi seurata sitten miten nämä syövät aamupalaansa ja käyvät joogassa.
- Anonyymi
Samaa sarjaa kuin tämä "Sohvaperunat".
Kuvataan sitä kun ihmiset katsovat televisiota kotisohvallaan. Siis voiko alemmaksi enää vajota ja voiko vähemmästä aiheesta enää tehdä ohjelmaa?
No melko varmasti voi ja lähiaikoina tullaan näkemään vieläkin huonompaa.
- Anonyymi
Mitähän se eräskin nainen oli vetänyt, hysteeristä naurun räkätystä, leikki pomoa.
- Anonyymi
Niin ala-arvoista, keskittyisivät ruoanlaittoon, eikä källeihin, käykö siellä vielä joku syömässä???
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 62931
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111851Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla266805- 58748
- 55663
- 57580
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k93579Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai45566- 23556
- 79554