Tänäkin viikonloppuna putkat täyttyvät taas

reuhaavista valkoihoisista kantasuomalaisista persumiehistä.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Saavat seuraa räkänokkaisista anarkomarkoliimanhaistelijoista.

Äänestä

Totta. Kantasuomalaiset persumiehet reuhaavat. Turvapaikkaa hakemaan tulleet miehet hyväksikäyttävät lapset.

Äänestä
  • Lisää "Enoja" tänne, näin saamme ihanneyhteiskunnan.

    Äänestä

Onneksi tasa-arvo paranee,on useita oikeudessa todistettuja juttuja että matut vie asuntoonsa ja opettaa alaikäisiä tyttöjä juomaan itsensä humalaan.Loppuillan tapahtumien jälkeen tytötkin tulee ennen pitkää maahanmuutto kriittisiksi PS jäseniksi.

Äänestä

Kantaväestön rikollisuus on laskenut vuosi vuodelta, mutta väestömäärään nähden ulkomaalaistausten rikollisuus kasvaa.
Aloittaja nyt vaan tutustuu rikostilastoihin eikä syyllistä syyttömiä.

Äänestä

Tottakai persumiehet. Muut reuhaajat saa jäädä kaduille ja asemille päivystämään.

Äänestä

Luultavimmin aloitus on nyt erehtynyt pahasti Perussuomalaisuudesta.
Sellaiset jotka reuhaavat kaduilla tuskin kokevat minkään puolueen agendoja kiinnostaviksi, ja toimivat siten aivan itsenäisinä toimijoina.
Aloittaja on ilmeinen Kepu-Kokkare trolli, tai jopa Venäjän trolli.
Miksiköhän venäläiset kokevat Perussuomalaiset niin suureksi uhkaksi että trollaavat niin paljon Perussuomalaisuutta vastaan?
On näkynyt jopa yrityksiä milelipidevaikuttaa "käänteisesti" eli pyrkimyksiä tuoda esille että Perussuomalaisuutta tukemalla muututtaisi venäläisiksi.
Venäjän trollit osaavat, vaikka venäläisiä aina aliarvostetaan Suomessa.

Äänestä
  • venäläiset ovat ylimielisiä ja monet muslimit mutta he vielä peittävät sen tässä vaiheessa (taqueeeeaaamista) .............. medina- muslimit on sitä kaikista eniten ja halveksivat suomalaisia ja muita ei muslimeja koska ne ovat kafiireja eli alempiarvoisimpia mitä maa päällään kantaa .. ja saavat elää vain jos eivät pilkkaa hammamuttia ja maksaa almuja jota esim suomen tukiaiset edustavat, eli eivät he koe sitä hyväntekona vaan se kuuluu heille koraanin mukaan... toki tästä pidetään kiinni moskeijoissa imaamien ja sarian avulla ja senhän me jo tiedetään miten norjassa, ruotsissa ja tanskassa se kehittyy.. suomi seuraa perässä johtuen meidän äänestämistä poliitikoista jotka jopa tukevat tänkaltaista tulevaisuutta.. sääli :(

    Äänestä

Kuljen joka arkipäivä paikallisiin alla kodin ja duunin väliä ,ja olen huomioinut erityisen omituisen jutun: kun lipun tarkastajat tai lipuntarkastaja konnarit saapuvat vaunuun jossa on esim somaleita tai lauma arabi nuorukaisia lipuntarkastaja ei suoriteta?! Kulkevat vain toisilleen supatellen seuraavaan vaunuun. Aamuisin kun maahanmuuttajia ei jostainsyystä julkisissa kulje lipuntarkastus noudattaa normaalikäytäntöä.

Äänestä
  • Nehän on vapaamatkustajia !! Kaikki muukin tulee ns ilmaiseksi , asunnot yms ja tietysti korttirahaa !!

    Äänestä

  • auts.. aikas törkeetä . ei ne tohdi tarkastaa kun tietävät ettei niillä lippuja ole ja alkaa rähinä uhriutuminen ja rasismikortti viuhuu..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

reuhaavista valkoihoisista kantasuomalaisista persumiehistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu