Turve vaan käryää.

Tuoetaan sen saastepolttoa. Sen saastevakutus isompi,kuin suomen henkilöautoliikenteen. Kestä fakta!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kivihilenkin pästät pinempiä ja halvempaa. Ei tarvisi tukiaisia.

Äänestä

Kumma,kun saateturpeelle löyty puolustajia.. Mikä moraali.

Äänestä

Miten se toimisi kriisiaikana? Kivihili toimisi.

Äänestä
  • Ei turve toimisikaan! Pitää joku silmänkustava soopa syöttää tyhmälle kansalla..

    Äänestä

Kivihiilen kielto typeryyden huippu.. Nyt suomenkahjot yrittää Puolassakin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuoetaan sen saastepolttoa. Sen saastevakutus isompi,kuin suomen henkilöautoliikenteen. Kestä fakta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu