En tykkää yhtään että 007 muuttuu naiseksi. Parempi olisi ollut, että Bondilla olisi ollut poika (Zac Efron) joka olisi uusi 007. Zac Efron olisi kuin Roger Moore. Hauska, naistenmies ja tarvittaessa kovaluu.
Nuori uusi Bond Zac Efron
4
162
Vastaukset
- Anonyymi
Joa näin olisi, että Roger Mooria kunniotettaisiin Bondissa niin vanhan liiton väki kävisi kattomassa. Olisi vuoden katsotuin elokuva.
- Anonyymi
Nuori Bond voisi kasvaa viidakossa Tarzanin suojissa.
- Anonyymi
Sherlock Holmeskin muuttui naiseksi...
- Anonyymi
Tätä se nykypäivänä on. Tasa-arvoa pitää tunkea joka paikkaan ja näin se näkyy myös elokuvissa. Onhan Ghostbusters 3 naisten tähdittämä, eli sekin täytyi pilata ja samoin Ocean´s eleven leffat jossa jatko-osassa Ocean´s 8 ovat naiset pääosissa. Seuraavaksi kait Michael Myers on varmasti nainen ja Jason Vorhees myös. Tuleekohan tulevaisuudessa myös Mrs Indiana Jones?
Tosin Bondit ovat menneet hurjaa vauhtia alamäkeä Daniel Graigin Casino Royalen jälkeen ja nyt menee Bond-saaga enemmän alamäkeä tämän uuden tulevan Bondin myötä. Hollywood se osaa pilata mallikkaasti kaiken.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit325189Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3944479Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483799KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1282902Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku112470Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212282Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja181988Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511962- 1231890
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241449