Tämä ei ole teineille, vaan oikeille yli 40 v naisille suunnattu kysymys
Mikä on julkisin paikka jossa sinua on pantu takaapäin?
Runkkaus, suihinotto tai muut asennot ei kelpaa:)
Mikä on julkisin paikka jossa sinua on pantu takaapäin?
Runkkaus, suihinotto tai muut asennot ei kelpaa:)
Vastaukset 29
Vanhimmat
Kerrostalon rappukäytävässä:)
N44
Hotellin parvekkeella
vaatekaupan sovituskopissa
Metsässä( uimaranta ihan vieressä)
Oli kiihottavaa molemmista jos joku näkisi:)
Rva52
Baarin vessassa
Puiston penkillä Barcelonassa
Yli kolme vuotta kotona seksittä.
Tanssilavalla mukava ja hyvin liikkuva mies.
Ei lopulta tarvinnut kuin pikkarit laskea ja vähän mekkoa nostaa kun mies tuli parkkipaikalla takaapäin ja minä olin autoa vasten. Oli syntistä , nopeaa ja ihanaa.
Ei paljon liukkaria tarvittu, kostuin jo tanssiessa kun ymmärsin, että mies oli kiinnostunut. Rva55
Laivan kannella
Pari kesää sitten lomamatkalla Suomessa.
Kaksi lasta takapenkillä. Mies oli ilmaissut kiinnostuksensa koko matkan ajan ja teki minunkin mieli. Tilaisuutta ei vain ollut.
Lopulta päädyttiin huoltoaseman invavessaan panemaan kun lapset oli Hesburgerissa.
Minä nousin invavessan tukipuomeihin pylly pystyssä ja mieheni pani takaapäin.
En yleensä saa itse takaapäin mutta tämä oli niin kiihottavaa, että tulimme yhtäaikaa.
Bide oli käsissä saman tien, piparipurkin huuhtaisu ja ulos posket punoittaen katsomaan joko hampurilaiset on syöty:)
Vielä se vanhakin pari syttyy!
Oho mikä ketju;)
Kymmenen vuotta sitten olimme Aulangon kylpylässä.
Teini-ikäiset lapset mukana.
Lähdimme mieheni kanssa aamukävelylle ja kiipesimme lintutorniin
Niinhän siinä kävi, että minä nojasin kaiteeseen ja katselin kaunista maisemaa samalla kun mieheni katseli minun maisemiani ja nai minua takaapäin.
Juuri kun tuli valmista torniin tuli vanhempi pariskunta .
Tuohon aikaan käytimme kondomia. Mies oli sen verran herkillä ettei ehtinyt vetää ulos vaan tuli sisään. Illalla teimme vielä ajelun Hämeenlinnan apteekkiin hakemaan katumuspillereitä. Ja kun vauhtiin päästiin niin otimme uuden puuhailutuokion levähdyspaikalla autossa.
Taisimme olla tuolloin noin neljänkymmenen. Vieläkin hymyilyttää kun muistelee.
Limuautomaatin takana lentokentällä nopeat:)
Jos tuollaisen lemmenhetken olette onnistuneet lentokentällä toteuttamaan niin suurella todennäköisyydellä olette myös tallennettu turvakameran kovalevylle:)
Mattoparvekkeella naapurin miehen kanssa useammankin kerran.
Mustaleski55
LEIKKIPUISTOSSA, EI LAPSIA PAIKALLA
Eihän tämä ole gallup vaan kysely mutta kiihottava kyllä.
Minua pani takaapäin nuorehko mies teltassa Ruisrockissa.
Itse olen 40 v ja kahden lapsen äiti.
Semmoinen lipsahdus pikku hiprakassa, eikä edes kaduta.
Poika osasi hommansa ja ruikki lastin selän päälle.
Varmasti ainakin naapuriteltassa kuultiin mitä tapahtuu.
Kova nuoren miehen kalu, ai ai.
Parkkihallissa. Sitä ennen olin yli kolme vuotta omin sormin. Itku pääsi ilosta, kivusta ,pelosta ja nautinnosta.
Tapailemme yhä. Olen 52 v, eronnut vuosi sitten
Sukujuhlissa nuotiopaikalla puuta vasten. Muut nukkumassa, toivon niin.
48
Ei teltta ole julkinen paikka vaan rajattu yksityisalue, aivan kuten asunto tai hotellihuone.
Hississä
Mistäs tällaisen ihanan tuhman aikuisen naisen löytäisi? Himottaisi ottaa 40 nainen takaapäin vaikka metsässä puuta vasten
Omakotitalon puutarhakeinussa.
Ravintolan wc:ssä....ei siis kopissa, vaan peiliä vasten käsienpesualtaseen nojasin, kun mies tuli takaapäin minuun. N48.
Suomenlinnan muuria vasten. N40
Keikkabussissa verhon takana.
Olen monesti miettinyt Mamban pieni lemmenleikki biisin syntyä. " vain pieni lemmenleikki meille sallitaan, kukaan ei koskaan tietää saa." Tero vaara on varmaan hikisenä keikan jälkeen painanut bändäriä hanuriin otsa rypyssä keikkabussissa. siinä rytmikkään rynkytyksen ohessa on alkanut päähän muotoutumaan kepeä ralli, joka sitten meni levylle saakka
Huonekalukaupassa sohvalla.
Tampereen kylpylässä hotellihuoneen parvekkeella. Mieheni pani minua takaapäin ja minä nojasin parvekkeen pöytään toinen käsi välillä tukea ottaen kaiteesta. Kesken kaiken huomasin viereisellä, hieman eritasossa olevalla parvekkeella miehen katselemassa rakasteluamme. Myös katseemme kohtasivat ja mies hymyili minulle seuratessaan puuhiamme. Olin jo niin kiihtynyt, etten pystynyt lopettamaan kesken kaiken, vaan annoin mieheni jatkaa orgasmiin saakka. Mies saattoi varsin vapaasti katsella alastonta vartaloani ja heiluvia rintojani. Rakastelumme päätyttyä mies lähetti minulle lentosuukon ja poistui parvekkeelta. Tovin toivuttuamme menimme kylpylän baariin oluelle. Mieheni hakiessa oluita kuulin viereltäni hiljaa: Kiitos hienosta esityksestä. Samainen katselija kulki ohitseni ja siirtyi lähipöytään syömään. Aina välillä katseeni kohtasivat ja mies hymyili minulle. Oma mieheni ihmetteli miksei punoitan niin kovasti. Sanoin, että ihmekö tuo niin villin rakastelun jälkeen, jos vaikka kuumottaakin. Olihan se yli nelikymppiselle tavalliselle konttorihiirulaiselle kiihottavia kokemus.
Ihana kuvaus:) Meillä Kreikan matkalla mieheni pani minua takaapäin parvekkeella . Yö oli musta ja valot pois mutta silti kiihotuin ajatuksesta jos joku näkee tai kuulee. N40
Taloyhtiön saunaosaston pukuhuoneessa. Naapuri oli suihkun puolella ja varmasti kuuli