Valkoinen nainen

Mikä on mielipiteenne elokuvasta Valkoinen nainen? Itse pidän kovasti erityisesti siinä olevasta legendaarisesta junakohtauksesta.
42437
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Harmi vain ettei tullut nauhoitetuksi. Tioivottavasti joskus uusitaan. Rooleissa oli ainakin Risto Tuorila, Eija vilpas ja Laila Räikkä.

Äänestä
  • Elokuva on esitetty kakkosella vuonna 1999.

    Äänestä

Löytyyköhän tätä DVD:nä?

Äänestä

Toivottavasti löytyy tulevaisuudessa kirjastosta jaina.DVD:nä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valkoinen mies kirjoitti:

Mikä on mielipiteenne elokuvasta Valkoinen nainen? Itse pidän kovasti erityisesti siinä olevasta legendaarisesta junakohtauksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu