Sinulla nainen on valloittavan aurinkoinen hymy!

Puhkesin nauruun eilenillalla kun nukkumaan käydessäni hymysi tuli kirkkaana mieleeni. Vaimon kesäkuisen poismenon jälkeen ilahtuminen oli ensimmäinen. Valloittavalla hymyllä on oma vaikutuksensa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Virtuaalihalaus sinulle tuntematon. Voimia.

Äänestä

Kiva jos joku sai hymyn kasvoillesi. Olen pahoillani menetyksestäsi.

Äänestä
  • Eku oikein kestomuikeehymyn. Tulin raatoväsyneenä kotiin. Niissä tilanteissa tulee hyvä mieli pienestäkin. mut tuohan oli I S O juttu psyykelle. Melki putosin petiin.
    andre. kalamies

    Äänestä

Missä näit naisen nauravan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Puhkesin nauruun eilenillalla kun nukkumaan käydessäni hymysi tuli kirkkaana mieleeni. Vaimon kesäkuisen poismenon jälkeen ilahtuminen oli ensimmäinen. Valloittavalla hymyllä on oma vaikutuksensa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu