Elokuvaliput 18,90e Finnkinossa!

Olisin menny katsomaan IT2:sen mut noilla hinnoilla?! En todellakaan...ei ole ihmekkään kun elokuvat imutetaan ilmaseksi netistä. 10e voisin maksaa, mut hei! Melkein 20e yhestä elokuvasta...ei kiitos. Otan netistä ja katson sieltä.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

IT2? Iisakki Tappuraisen seikkailut II

Äänestä

Vasta viime viikolla muistaakseni -95 kävin elokuvissa kuuntelemassa sipsipussin rapinaa.

Äänestä

Elokuvissa on kiva käydä, mut menny liian kalliiksi. Kukaan maksa tommosia hintoja.

Äänestä

80-luvulla kävin katsomassa BRAINSTORMIN ,Natalie Wood kuoli pian sen jälkeen..

Äänestä

60 ja 70 luvuilla me mentiin aina pummilla.
hinta muuten olis ollut peräti 1.50mk

Tupakkia paloi ja kalja maistui katselun lomassa katsomossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olisin menny katsomaan IT2:sen mut noilla hinnoilla?! En todellakaan...ei ole ihmekkään kun elokuvat imutetaan ilmaseksi netistä. 10e voisin maksaa, mut hei! Melkein 20e yhestä elokuvasta...ei kiitos. Otan netistä ja katson sieltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu