MISSÄ ON CITROEN AX

MIHIN ON KADONNUT CITROEN AX MALLIT LIIKENTEESTÄ
3147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Valmostus lopetettiin jo reilu 20 vuotta sitten. Ovat poistuneet luonnollisesti.

Äänestä

Ehkä jos hyvä tuuri käy niin sellaisen voi nähdä jossain vanhassa romiksessa autokasan alimmaisena siis aiemmin tulleena, mutta hyvä niin kun ovat pois näkyvistä.

Äänestä

Kollaa on ostanut ne ja piilottanut ettei kukaan vaan sanoisi että kato tuommoisiakin on vielä liikenteessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

MIHIN ON KADONNUT CITROEN AX MALLIT LIIKENTEESTÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu