Millaisia kokemuksia SH-Autotalosta?
Vastaukset 8
- Anonyymi
Eihän kukaan osta mersuja vaan audeja.
- Anonyymi
Ei mikään vanha yritys.
- Anonyymi
Huono liike
- Anonyymi
Etittäin hyvä auton ostolle. Hyvää ystävällistä palvelua ja seisovat sanojensa takana. Rehellistä kaupankäyntiä.
Olen tyytyväinen ostamaani autoon. Kiitos - Anonyymi
Erittäin kohteliasta palvelua, pullakahvit ensin ja sitten autoasiaan, ostin 45000€ maksavan auton ja huomasin että kojelaudassa palaa punainen varoitusvalo, ajattelin että taas jotain kosteushäiriöitä ja annoin mennä. hetken kuluttua alkoi kovaa kolinaa kuulua moottorista ja luulin että laturi huutaaa kunnes alamäessä alkoi vauhti hyytyä niin polkasin kaasun pohjaan ja hetken vielä mentiin ja sitten pysähty. hinautin koslan merkkiliikkeen pihaan ja viikon päästä soitettiin että moottori sökönä. no soitin auton myyneelle henkilölle ja hän sanoi että laita kuntoon vaan ja lasku heille. näin hienosti toimii palveleva autoliike.
- Anonyymi
Älkää ostako autoa tästä liikkeestä.Ostin auton jossa oli vika heti alusta lähtien mutta he eivät suostuneet korjaamaan sitä tai ottamaan vastuuta.
- Anonyymi
Ostin 2000€ auton ja tankki oli melkein tyhjä, kysyin että missä on lähin tankkauspaikka niin myyjä sanoi että juo tuossa kaffeet niin hän käy tankilla, tankki täynnä lähdin ajalemaan hyvillä mielin. parin viikon kuluttua katsoin öljyt ja alarajassa oli niin soitin myyjälle että jos teen autoon huollon samalla ja osaako hän suositella jotain huoltoliikettä niin antoi osoitteen ja sanoi että on paras huoltoliike tällä kylällä niin vein sinne ja kun hain autoa ja piti maksaa niin sanottiin että on jo maksettu. Eli voin suositella tätä automyyntiliikettä.
- Anonyymi
Mää sain auton heiltä ilmaiseksi kun en saanut autolainnaa.
Ihan kiva Fiat, sano ettei oo kelvaanu niin jos ton huolit .
Vien lapsen tarhan ja itte käyn töissä mun omalla Fiatilla.
Kiitos vielä kerran.
Yst. Tarja
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1132341Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???311192- 106963
- 71942
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha614916- 48855
- 85790
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 70676
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31666