Olen 42 ja kahden lapsen äiti. Joka päivä tuijotan ja himoitsen nuorta miestä, joka on samassa paikassa töissä kanssani. Hän tietää asian ja ollaan puhuttu siitä. Ei halua pettää tyttöystäväänsä, jonka kanssa vasta muutti yhteen. Olemme hyviä työkavereita aina.
Himoitsen puolet nuorempaa kollegaa.
Anonyymi
2
369
Vastaukset
- Anonyymi
Kiva kun kerroit! Mahtaa sillä nuorella työkamullasi olla lokoisat oltavat;-)
- Anonyymi
Ei taida poika ymmärtää, mistä jää ilman. Kovapäinen, joka ansaitsee kunnioitukseni. Toisella kerralla, toisenlaisissa olosuhteissa ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695900Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1181395- 121231
- 1831064
- 59887