Persut ovat syöpä

Natsit jo lyötiin, nyt noita taas joka pusikossa örisemmässä. Ovat koko planeetan syöpä.
17119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Kyllä sanavapaus kuuluu Suomalaiseen Arvopolitiikan peruspilareihin.

Ei se, että ei ole samaa mieltä valtamedian lakeijoiden kanssa, tee Suomalaista sananvapautta käyttävän ja erimieltä valtamedian kanssa olevan Ihmisen olemuksesta tai statuksesta syöpäsairasta, mitenkään, eikä milläin tavoin ?? !!!

On alkuperäisen kirjoittajan käyttämä natsisana sellainen, että peiliin pitää katsoa ja kuunnella mitä SuomalainenMetsä Vastaa !!!!!!!!

Ja Metsä vastaa, kun sinne huudetaan.

Äänestä
  • Tienasitko 0,01€ tuolla?

    Äänestä

Sananvapaus on tärkeää Perussuomalaisille!

Äänestä

Onko avaaja pangolle sammunut loinen, elättiklepu?

Äänestä

Aloittaja on vasemmisto trolli!

Äänestä

Kiitos SUURESTA yliarvostuksesta!

Me persut olemme tuon nilkin mielestä jopa KOKO planeetan vitsaus!?

Olisipa niin, niin maailma pelastuisi!!!

Äänestä
  • Vihersaasta,kepulit ja vasukonnat ripuloivat pelossa! Kannatukset mataa.

    Äänestä

Samaa mieltä. Persut on p*rseestä.
Suomessa on sananvapaus, mutta persut haluaa lisää rasistista
sananvapautta !

Äänestä

Persuillekaan ei sallita rasistisia loukkauksia ja uhkailuja eikä myöskään Hitlerin hakaristilippujen yleistämistä.
Persujen kannattajat ovat sekopäitä, jotka ovat Halla-ahon vietävissä mennen tullen, kun puuttuu päästä sitä älliä ... siis kannattajilta.

Äänestä

Suvakit töpinöissään?? Älättimamuja lisää,lisää, isi Suomeen leiriltä koulutetut.

Äänestä
  • Ja KUN Suomikin Ruotsin perässä muuttuu pätevän laskelman mukaan väistämättä muslimienemmistöiseksi 40 vuodessa, NIIN kyllä vasurien ilkkuminen loppuu kuin seinään!

    Nimittäin islamistipuolueet sietävät vähiten vasemmistolaisia ateistisia arvomädättäjiä. Heidät hävitetään ensiksi pois.

    Itse en ehdi nähdä tuota kauheaa muutosta, mikä on tietysti hyvä asia. Mutta yksi asia harmittaa: Olisi NIIN tyydyttävää nähdä suomalaisvastaisten vasurien hätä!!!

    Äänestä

Persut on ikäviä, kun ne ei halua Suomea sekaisin Ruotsin tyyliin, siksi niitä pitää vastustaa.

Äänestä

Persut on pelkkä köyhiä kusettava kokoomuksen apupuolue. Kruununa persujen hallituskaudelle saatiin kaikkien aikojen mamuaalto Suomeen.

Eihän koko puoluetta olisikaan ilman mamuja. Mamut on persujen elinehto.

Äänestä
  • Taas joku joka on propagandan uhri. Sisäministeriö vastaa maahanmuuttoa koskevan lainsäädännön valmistelusta, ohjaa ja kehittää maahanmuuttohallintoa sekä tulosohjaa Maahanmuuttovirastoa. Kannattaa ottaa selvää kuka oli sisäministeri vuonna 2015. Ehkä ei ollutkaan perussuomalainen henkilö.

    Äänestä

Avaajalle! Persukateuteen ja katkeruuteen voi kokeilla leukakiikkua!
Auttaa kuulema..😂

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Natsit jo lyötiin, nyt noita taas joka pusikossa örisemmässä. Ovat koko planeetan syöpä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu