Onkos muilla sukkahousut jalassa tällä hetkellä?
Sukkahousut jalassa
Anonyymi
24277
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Ei oo mut voisin runkata sut sukkisten läpi ja imeäkkin. Runkkaisin spermani sun lauenneen kalun päälle.
Juuri vedin mustat aika paksut sukkahousut jalkaan kun saavuin kotiin. Runkkaus tarkoituksessa tietenkin. Varsinkin kun näin lähikaupassa eräällä nuorella naisella tällaiset melkein samanlaiset, sukkahousut siis. Ja farkkuhame oli myös. No laitan nyt farkkuhameen itsekin ja alan runkkaamaan vaikka ko. naista ajatellen.
Voisin nostaa sun hametta ja laittaa sut kovaksi imemällä ja runkkaamalla. Voisit ajatella naista samalla kun teen sulle hyvää
Mulla on nyt jalassa mustat ohuet sukkikset sekä päällä lyhyt mekko. Ihana olo. T. Turussa yksin
Kuulostaa ihanalle!
On jalassa, laitoin heti kun pääsin töistä 18.15. Mukavasti heruttanut nyloneihin.
Moi! Täällä myös kosteana asuissa . Tv-Jaana
Laitoin juuri nylonit jalkaani, on kiva kirjoitella mukava stondis sukkiksissa!
Avasin juuri koneen, täytyy käydä laittamassa sukkikset jalkaan!
Olis mukavaa imeä munaa sukkisten läpi ja nuolla nesteet suuhun!
sukkanauha liivit,sukat,rintsikat ja valkoinen lyhyt pitsinen yöpaita
15den. Kiiltävät vaalean ruskeat sukkahousut jalassa ja anustappi pyllyssä. Mukava tehä kotiaskareita kun tappi kivasti aiheuttaa pikkasia värinöitä pepussa 😉
Joks sul limat tatin pääs
Ei tässä oo mitään ihmeellistä. 10 viestiä poistettu lukee tuossa ylempänä. Kukaan meistä ei oo varmaan ketään puukottanu. Sukkahousuilla ei voi ketään puukottaa. Ne väkivaltaiset henkilöt puukotelkoot toisiaan. Mieluummin kiskon sukkahousut jalkaan kun puukotan ketään. Höhh??
Toppi, pitsiset pikkuhousut, saumasukat sukkanauhaliivit, minihame halkioilla, Ballerinat, vähän ripsiväriä.
Missäs päin Suomea..?
On ruskeat 40 den sukkikset ja farkkuhame.
Olis kiva nähdä! Kiva kuva! Tv-Jaana ps, uudet nylonit jalassa ja kovana!!
Tänään ihanaa tyttöilyä! Onko muita tyttöilijöitä liikenteessä?
onko käynnyt että sukkahousit repeää kun muna tulee käymään
On käynyt ;)
Asuissa myös tänään, liivit ja stayupit. Mukavaa herutella mustiin pikkunailoneihin!
Oisi ihan jutella sulle!
Se on perjantai eli stayupit jalkaan !