Mihin on hävinnyt linkkimies,sijoittaja nero,sisäpiiriläinen ja taisipa olla omissa jutuissaan Halla-ahon neuvonantajakin?
Onko loikannut sinisiin vai eläköitynyt tms?
Onko loikannut sinisiin vai eläköitynyt tms?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Tainnu sijoituksissaan menny konkkaan ja nyt ei netti toimi.
Kyllästy varmasti komuakan joutaviin jorinoihin hhh.
Kuka on tämä komuakka? Pystyykö joku linkkaamaan komuakan aloituksen tai kommentin?
Se on aina anonyyminä. Mut kaikki sen aloitukset alkaa tyyliin. "Persut luulevat että mamut on Afrikkalaisia ja puhuvat vihapuetta. Ilmasto lämpenee päläpäläpälä."
Sinut on helppo tunnistaa eihän tällä palstalla ole noin päästään sekaisin olevaa että katso peiliin niin sieltä näkyy komuakan naama,ei tarvitse tältä palstalta kysellä.
Todista, että tunnistat komuakan kirjoitukset linkkaamalla hänen tekstejään.
Se tunnistaminen on yhtä helppoa kuin heinän teko, ottaako koville kun tätä jatkuvasti kyselet.
Olet siis yksi persu lisää, joka elää kuvitelmissaan. Teitä ei tosiaan realiteetit kiinnosta, kun voi keksiä paljon jännempiä asioita.
Tämä vanha komuakka nostattaa noi pitkiä vanhoja ketjuja aina uudestaan kuvittelee sairaassa päässä että joku noita viitsii lukea, että tiedoksi vaan lukijoille.
Jos näin on, minä en ole komuakka. Kukaan ei jaksa lukea pitkiä ketjuja.
Voidaan sitten käyttää niccejä Komma- Mari tai Ex näitä yhdistää sama henkilö että älä väitä vastaan olethan päsmännyt tällä palstalla toistakymmentä vuotta.
Olen ollut palstalla ½ vuotta.
Jännä, että minua epäiltiin heti provokaattoriksi, vaikka kysyin vain kuka komuakka on.
Taidatte olla sitä persujen heikointa ainesta, jonka päällä lepää koko puolueen kannatus.
Suuri Sijoitusnevoja on Putinin agentti, joka yrittää neuvoillaan saada läntiset pörssit ja pankit romahtamaan. On nyt Moskovassa ripitettävänä, kun homma ei ottanut toimiakseen. Seuraava toimipiste lienee suolakaivos Siperiassa.
Tai sitten hallaaho alensi puoluetoimistossa sen vessansiivoojaksi kun kaikki meni sillä persuilleen.
Mutta eikö soinin jälkeen vessa pääjohtajan huoneessa ollutkin kullatuilla pöntöillä? Hieno sitä on siivota.
Oli miten oli tämä "halla-ahon-äänestäjä nro jotain" on kadonnut palstalta.
Fanaattinen sisäpiiriläinen on poissa!
Järkyttävää,samoin kuin isopersemerjaaaaaaagn:kohtalo tai saman veitikan kommarimari niccin katoaminen.
No elämä on kehittymistä ja myös tymimmät voi elämässään tehdä muutoksen parempaan.