https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f9a5b820-a251-4c2e-bb8a-8032e699397a
Kuka jaksaisi seurata?
Saakohan Tuula meisseliä BB-talossa?
7
77
Vastaukset
- Anonyymi
No eikös siellä talossa tarjota viinaa...
- Anonyymi
Toivottavasti tulisi muutamia kehitysvammaisia taloon mukaan myös. Kehitysvamamiset osallistujat ovat voittaneet kaksi edellistä kisaa, koska ovat niin sympaattisia.
Normi-osallistujat ei ole kivoja eikä kiinnosta. Pitää olla joko yli 54-vuotiaita YH-äitejä, tai mustaihoisia tai sitten just noita kehitysvammaisia, niin silloin alkaa kiinnostaa. No varmasti saa! ja sekös teitä vanhojapiikoja vituttaa!
Late Lapista.- Anonyymi
Haha, nyt on valaittu oikein unelmien osallistujat, voisi olla vaikka sisäministerin valinnat: yksi juoppo rääväsuu persutyttö ja loput sieltä muun sukupuolinen/en tiedä sukupuoltani/ olen monisukupuolinen/olen vegaani olen ihmisoikeusasiamies.
- Anonyymi
Sillä on lörtsy jo eläkeellä käytön puuttesta!
- Anonyymi
Minä laittaisin puolet shiioja ja puolet sunniukkoja sekä pari rhc akkaa.Voisin muutaman jakson jopa katsoa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663372Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh453184Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1222688- 432538
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä861487- 391330
- 821199