Halli kaikin puolin viihtyisä. Erikoista vain monitoimialtaan syvyys. Ilmeisesti siinä ei ole tarkoituskaan järjestää esim jumppia, hydrospinningiä tms., sillä 185 syvässä altaassa ei onnistu.
Vrt. Esim Tuusulan tai Järvenpään hallit
T. Uimari
Uimahallista vielä
9
260
Vastaukset
- Anonyymi
Sinne on hyvä laskea tuukat muiden huomaamatta.
- Anonyymi
On siinä mummoilla hengityksen pidättelemistä.
- Anonyymi
Ne vois sutia hetken aikaa vinhasti...
- Anonyymi
Joo eikä siinä ole edes luiskaa pyörätuolille tai rollaattorille.
- Anonyymi
Saako siellä nyt uida yöpuvussa?
- Anonyymi
Myöskin jos uimataito on heikohko, niin kannattaa välttää keravan uimahallia.
- Anonyymi
Viihtyisiä pitkiä käytäviä sekä tiivitä pukeutumistiloja ja sekä pesutiloja. Saunan pohjaratkaisu, vähemmän nykyaikainen.
Muutenkin vanhan ja uuden yhteenliittäminen kalliissa rakentamisessa on, osottautunut huonoksi ratkaisuksi.
Paitsi tietyösti tulevat seuraukset, lisäävät korjausrakentamista!
Hyvin mietitty on puoliksi pilattu - Anonyymi
Itse pidän Keravan hallista, vaikka se ei ehkä kaikkein nykyaikaisin olekkaan. Aiemmin kävin Hyrylässä uimassa, mutta kyseinen halli alkoi olla jatkuvasti täynnä, niin siirryin Keravalle.
- Anonyymi
kohta saunassa ovat vain ukrainalaiset, itse he nimitävt itsea hohly ebanye
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897189- 353801
- 453390
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402542- 412312
- 2082296
- 1222202
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292129Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241868- 401779