Luonnonmukainen hoitomuoto masennukseen

Anonyymi

6

72

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tupakkakin on luonnontuote?

      Masennus on oire jostakin. Masennuksia myös tulee ja menee ja ne kuuluvat elämään. Koko ajan ei tarvitse olla pilvessä!

    • Anonyymi

      Samaa mieltä aloittajan kanssa. Allekirjoitettu. Toivottavasti menee läpi.

    • Kannabis aiheuttaa masennusta ja muita mielenterveyden häiriöitä, pahimmillaan psykoosin.

    • Anonyymi

      Mielestäni on joko tekopyhää tai moraalisesti väärin kannattaa vain kannabiksen kieltolain poistoa. Henkilökohtaisesti kannatan kaikkien huumausaineiden kieltolain kumoamista. Näistä syistä en edes harkitse allekirjoittavani.

      • Anonyymi

        Pointti tuossakin.


    • Anonyymi

      Jotenkin aivottoman näppärää kannattaa minkään huumausaineen käytön lisäämistä, kun vallitsevissakin on jo riittävästi (liikaa) tragedioita ja ongelmia.

      "Apu löytyy luonnosta" - voi vittu mitä paskaa. Pössyttelijät on siihen oikein erikoistuneet tietty.

      Miksi harvan muun päihteen käyttäjät ovat niin sokeita narkkimisensa kohteen suhteen?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      246
      4041
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2317
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2006
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1481
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      940
    6. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      939
    7. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      937
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      331
      860
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      857
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      780
    Aihe