Kulmunille kannatusta kalajokilaaksosta

Luin tuossa kalajaskasta "vaikuttajien"kantoja keskustanpuoluejohtajan tulevasta valinnasta. Ei voinut olla aistimatta lestaadiolaisten hymistelyä onko vieläkin nainen synnyttämistä varten.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saas nähdä vaikuttaako valinnassa Kaikkosen ehdollinen vankeustuomio. Joko koeaika on päättynyt

Äänestä

Kuihtuva puolue, joten ketäpä se pahemmin kiinnostaa, kuka on puheenjohtajana, mies vaiko nainen. Tuho edessä, ei sille enää mitään voi. Edellinen hallitus tunaroi urakalla ja nykyinen hallitus ei näy kykenevän yhtään mihinkään, siellä kepuparka koittaa roikkua muiden liepeessä mukana. Tähän päälle tuulivoimahömpötys, niin tuhontie on varma. Goodbye, kepulit!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Luin tuossa kalajaskasta "vaikuttajien"kantoja keskustanpuoluejohtajan tulevasta valinnasta. Ei voinut olla aistimatta lestaadiolaisten hymistelyä onko vieläkin nainen synnyttämistä varten.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu