Hitler oli

täydellinen psykopaatti ja hullu, mutta vielä tänäkin päivänä samanlaiset, jotka kuuluisivat mielisairaalaan, ovat johtoasemassa, pahuuksiaan tekemäss eikä kukaan tee mitään.
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ariel Sharon.

Mielipuoli teurastaja, ja sotarikollinen.

Tosin ei tule koskaan tuomituksi mistään, koska on juutalainen ja siten suojattu kaikelta kritiikiltä.

Kuka tuomari edes uskaltaisi tuomita Sharonin?

Mossadin agentit tai muut äärijuutalaiset liikkeet tappavat kyseisen tuomarin välittömästi.

Äänestä
  • Ja opi kunnioittamaan Jehova Jumalan valitsemaa omaa kansaansa. Heillä on valta ja kunnia tappaa
    omasta maastaan jokaisen paskiaisen joka uhkaa heidän exsistensijaansa siinä maassa, jonka heidän Jumalansa Juutalaisille antoi.

    Neuvo älä sinäkin pakanapoloinen ala sekaantumaan heidän asioihinsa.

    nim.Toinen viisaampi pakana.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


nainen vm. 53 kirjoitti:

täydellinen psykopaatti ja hullu, mutta vielä tänäkin päivänä samanlaiset, jotka kuuluisivat mielisairaalaan, ovat johtoasemassa, pahuuksiaan tekemäss eikä kukaan tee mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu