Valitsitte sitten kommunistin puheenjohtajaksi.
No, mitä sitä juurilleen voi.
No, mitä sitä juurilleen voi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kiittäkää Soina.
Persuissa Soini teki noston. Ei aikaakaan kun Soini oliainoa kansanedustaja.
Mikåä laulaen tulee, se viheltäen menee !
nyt äärioikeistopopulistit karkotetaan rakkaasta maastamme
On syytäkin. Vihapuheesta ja kiihdyttämisestä kansanryhmää vastaan pitäisi antaa elinkautinen vankeustuomio.
Pian, kun idänkauppa vapautuu boikotista, on hyvä että meillä on elinkeinoministeri, jolla on hyvät suhteet venäjään.
Kyllä,+kauppa+alkaa+käymään+rajulla+nosteella+ja+Suomen+työllisyys+nousee+80%+tasolle+ja+ylikin.
Onnea uudelle puheenjohtajalle! Avoimuus ja rehellisyys sekä kaikkien kansalaisten huomioiminen päätöksenteossa nostaa keskustan nousuun.
Näin sivusta katsoen vaikuttaa siltä ettei suin surminkaan kannata ottaa vastaan Sipilän antamaa perintöä; hänen tukeaan uudelle puheenjohtajalle.
Ehkä oli tarkoitettukin pirulliseksi vitsiksi?
Lestalahkolaisen jäljiltä ei jäänyt kuin rauniot savuamaan ja kutsuvierasraiskuuoikeudenkäynnit Oulun vaalipiiriin pyörimään.
No ne oikeudenkäynnit saadaan loppumaan aikanaan ja rikolliset tuomiolle.
Mites sitten kun mamut eivät enää raiskaa, joutuvatko persut tiedottamaan sitten täällä kantasuomalaisten raiskauksista?
Sitten on aikaa nostaa yhä enemmän esille nämä kepulestojen insestiraiskaukset ja alaikäisten hyväksikäytöt.Jumalan ihme tapahtuu sano Sipiukko.