Kaksittais tapaus Abdullhadi raiskasi tytön.

Abdullhadi antoi tytölle viinaa sekä tupakkaa joiden vastineeksi raiskasi tytön kaksi kertaa.

Harmi että tyttö oli alaikäinen suvakki joten ylimääräisiä korvauskuluja tulee taas valtiolle.
23<50
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Ihan syytön vaan joku väärinkäsitys voidaan laittaa kulttuuri erojen piikkiin.

Ehkä hovioikeus toteaakin että tytön olisi maksettava anteliaalle Abdullhadille viinat,tupakat ja kasvohoito.

1Äänestä
  • Antoi suvakille ylellisen kasvonaamio hoidon ilmaiseksi !

    Etenkin vanhemmat suvakit ovat innostuneet tulijoiden antamista nuorentavista kasvonaamioista joiden salaisuus on elävät siittiöt.

    Äänestä

siinähä nää pissis tytöt oppii , tuoki kerjänny snapchat sovelluksessa että kuka ostaa hänelle savuketta, hankkii??

barhum vastasi, sitte tyttö suudellutkin sitä, no barhum aatellu että ottaa se moloa suuhunkin sitten, lähempänä oleva kolo.. no tyttö ei saanu riittävästi alkoholia ja savuketta = raiskasi.. :)

Äänestä
  • millainen kasvatus tuomoisil pissis tytöillä ketkä kerjää alaikäisenä savuketta jossain snapchat?? eikö tää tyttö normaalisti kysys äidiltään tai isältä että tämä barhum ostaisi mulle savuketta , voinko luottaa häneen?

    ei ole siis kysyny vanhemmiltaan lupaa= saisi tyttökin mennä vankilaan lusimaan !

    Äänestä

  • Saa paremmin pimut koukkuun kun antaa näille huumetta niin pillua tulee ilman pelkoa mistään poliisista.

    Äänestä

  • Juu alkoholi, lääkkeet ja huumeet koukuttavat niin että niitä on saatava jatkuvasti niin ei sitten haluta poliisin puuttuvan touhuihin.

    Kauan se "Enokin" sai touhuta niiden pikku-tyttöjen parissa jo vuodesta 2006 asti kun olivat niin koukussa aineisiin että piti vaan saada lisää.

    Äänestä

Tämähän on se joka haaveili poliisin ammatista.
Kyllä hänestä vielä hyvä poliisi Suomeen tulee.Kysykää vaikka Taposelta.

Äänestä

Suvakit joutaakin tulla raiskatuksi koiriensa toimesta. Ironiaa! :DD

Äänestä

tyttö maksamaan jos ei ollut neitsyt

Äänestä

Syyrian pojan palleja kutisi ja piti päästä tyhjentämään jälleen ne lapseen? Näitä me elätämme...järjetöntä.

Äänestä
  • No eiköhän suomalaiset vähitellen ala tottua uusien kulttuurien tapoihin ja suojaikärajoja lasketa johonkin 4-vuoteen .

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    No eiköhän suomalaiset vähitellen ala tottua uusien kulttuurien tapoihin ja suojaikärajoja lasketa johonkin 4-vuoteen .

    Tämä on vain sitä Jari Tervon peräänkuuluttamaa siedätystä.

    Äänestä

Ihan kuin syy raiskaukseen olisi tytön? Te syyllistäjät ootte niin rikki... tunnen myötähäpeää. Menkää hoitoon

Äänestä
  • Eiköhän noita yksittäistapauksia ole ollut jo niin paljon että luulisi jo suvakkien silmien auenneen .

    Kyllä kantasuomalaisetkin miehet valehtelevat mutta harvemmalle se kuitenkaan on mikään kunnia asia niin kuin monelle maahantulijalle.

    Äänestä

Taponen (poliisi) sanoi että tuosta tulee kelpo poliisi.
Ensin koulunpenkille lasten joukkoon sanoi myös..

No ei tullut, koko elämän rasite ja kustannus erä...tästäkin.

Äänestä

Ehkä tyttö tajusi joutuneensa raiskatuksi siinä vaiheessa kun muut lapset tulivat metsään?

Äänestä

Varmaan on kyseessä hätää kärsivä pakolainen, joka on tullut Suomeen turvaan...

terv. veronmaksaja

Äänestä
  • Niin ja vihreät ja vasemmisto puoltaa näiden turvaatarvitsevien nuorten miesten maahanmuuttoa! Näiden raiskaajien, jotka aiheuttavat turvattomuutta täällä. Kauanko tämä meno jatkuu?
    Miksi näistä turvapaikanhakijoista on 2/3 on miehiä. Eikö naiset näistä maista tarvitse turvaa? Tai onko niin, että nämä tulevat muslimimaista, joissa moniavioisuus on sallittu, niin he ovat lähtömaissa jääneet ilman vaimoa?

    Äänestä

Ja taas uusi muslimiraiskaaja lisää. Jatkuvalla syötöllä!

Äänestä

Kuolema näille ja vastuussa oleville.

Äänestä

Euroopassa pitää aloittaa tyttöjen ympärileikkaus ja ommella pimppi lähes
umpeeen itäisten maiden tapaan suojaamiseksi

Äänestä
  • Maahantulijoilla on yleensä veitsi niin että ei paljon auttaisi se pimpin kiinni ompelu.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Abdullhadi antoi tytölle viinaa sekä tupakkaa joiden vastineeksi raiskasi tytön kaksi kertaa.

Harmi että tyttö oli alaikäinen suvakki joten ylimääräisiä korvauskuluja tulee taas valtiolle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu