Mulla on epämääräinen mielikuva, että Mano soittaisi haitaria.
Soittaako Mano haitaria?
20
162
Vastaukset
- Anonyymi
Jos ei soita, niin kannattaisi opetella. Ajatelkaa, haitaria soittava Mano!
- Anonyymi
Mano soittaa vain suutaan.
- Anonyymi
Manon isä oli merimies, saattaa olla hyvinkin että haitari on kulkeutunut oerintönä Manolle.
- Anonyymi
Ahterihaitari soi suun kautta.
- Anonyymi
Manolle hommataan haitari kolehtilla!
- Anonyymi
Mano ei ossaa soittaa haitaria. Ensinnähi, se on liian painava soitin. Ei pysy Manon käsissä. Toisekseen, kun haitari villiintyy, se lähtee viemään Manoa. Meno on silloin hirvittävää. Haitariki alakaa pokkuroimaan Manoa vastaan, sillä on aivan sama, kenen kanssa Mano puuhaa, niin sillä menee Manon kanssa sukset ristiin.
Toisin sanoen Mano joutuu riitoihin Haitarinsakin kanssa! - Anonyymi
Manon haitarinsoitosta olisi saatava selvyys.
- Anonyymi
Nahkahanuria revittelee sietämättömällä tavalla.
- Anonyymi
Onko saatu selvyyttä Manon haitarinsoitosta?
- Anonyymi
Ma olla oli isältä saatu venäläinen haitari. Mut ei mä olla ollut kärsivällisyyttä opetella ja hevoset vei voiton.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ma olla oli isältä saatu venäläinen haitari. Mut ei mä olla ollut kärsivällisyyttä opetella ja hevoset vei voiton.
Mano ei olè musikaalinen. Mutta megatubetus luonnistuu.
- Anonyymi
Mano de Witin isä oli hyvin musikaalinen ja soitti paljon ennenkuin lähti merille ja päätyi Hollantiin.
https://youtu.be/rShGdegHdIQ - Anonyymi
Pajupillu voisi olla hele pompi soitin!
- Anonyymi
Ei kaikki romaanit ole musikaalisia.
- Anonyymi
Manon sirkustausta on tae haitarinsoittotaidosta.
- Anonyymi
Onko kukaan käynyt Manolla pitkään aikaan? Onko palstalla faktaa onko Manolla romani-isänsä haitari vielä tallessa?
- Anonyymi
Pikkupoikana Mano soitti ja lauloi isänsä haitarilla virolaisia kansalluslauluja. Harmi ettei sillon ollut vielä kännyköitä ja YouTube.
- Anonyymi
Mano vois yrittää alkaa haitaristiksi kun tuo politiikan ura meni rikoksiin ja vankeustuomioihin. Nyt kun jo kolmas vankeustuomio tuli.
- Anonyymi
Ei taida taidot ja kärsivällisyys riittää
- Anonyymi
Onko laiton lehti kirjoittanut mitään Manon haitarinsoitosta? Itselleni tulee vain laillisia lehtiä enkä saa siis tietoa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 732795
- 632684
- 681792
- 241637
- 201560
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä101515- 151402
- 481267
- 381243
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91229