Koulut, sairaanhoito (tai sen puute) asuntotoimi...
Mikä tän sisäisen ilmapiirin on muokannu
tällaiseksi?
Miksi Tuusula on niin julma asukkaille?
10
193
Vastaukset 10
- Anonyymi
Maan Tapa.
Välttäkää tätä kuntaa kuin ruttoa. - Anonyymi
Asuntotoimen toiminnasta en osaa sanoa mitään, mutta terveyskeskuksen toiminnasta en osaa sanoa pahaa sanaa!!!
Kannattaa muistaa, että metsä usein vastaa niin kuin sinne huutaa... Jos ei ole saanut toivomaansa kohtelua, voi se välillä olla myös potilaan syytä.
Miten esitit asiasi? Oliko kykysi kuvata oireitasi hyvä? Osasitko itse olla ystävällinen ja avulias?- Anonyymi
Olet eläkeläinen ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olet eläkeläinen ?
Kyllä!
- Anonyymi
Tuota samaa olen kysynyt jo 15 v ja päätös poismuutosta on jo tehty. Huono kunto hidasteena pakkaamisessa ja siivotessa.
- Anonyymi
Ainakaan veroja maksamalla ei saa terveydenhuoltoa.
- Anonyymi
Ja kuitenkin aika moni saa!
- Anonyymi
Insinöörikö pilaa kunnan maineen omalla luonteellaan.
- Anonyymi
Rikkaat voi hyvin.
Muut saa kuolla - Anonyymi
Johdossa on sadisti?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791329
- 851236
- 96977
- 48823
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä29526Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44488Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33465