Shirly Karvinen pitäisi saada juontajaksi,Vappu Pimiä suhtautuu maajusseihin hieman halventavasti
Vappu vaihtoon
Anonyymi
19240
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Tai Susanna Laine tai Elina Kottonen.
Saarat kehiin!
Sieppi, chafak, Aalto, Forsberg.
joo, ei Vappua joka paikkaan, varmaan löytyis ihan uusiakin juontajia
Ella Kanninen olisi kiva juontaja
Onhanse niin et samat naamat kyllästyy ja sit aletaan arvostelee aika rumasti🤔! Vappu on juuri hermostunu haastettelussa🤗!!!. Mut julkisuuden henkilöt tietää et joutuvat arvostelun kohteeksi! Mut kaikkea ei tartte hekään sietää! Ellasta tykkään ja hän oli hyvä tansiitätien juontaja! Mut ei huonoo nytkään😂!
Ehdottomasti Ella 👍! Olen tykänny hänen esiintymisestä! Ei turhaa vöyhötä😉!
Ella!!!! Kyllä kyllä kyllä
Aina se karsee farkku-asu päällä.
Joka ohjelmassa sanoo miehille, sinähän punastut... , joku ihme tarve yrittää saada nolostumaan vaikkei olisi yhtään nolo. Sille voisi sanoa vaikka, sinähän läskistyt.
Vappu on ainoa l u o n n o l l i n e n juontaja! Muut veikistelee ja tuovat enemmän itseään esiin, kuin haastateltavaa! Hyvä Vappu!!
Tietääköhän kukaan sen kuusamo laisen Miian sukunimeä?
Luulisin,että joku tietää,mitä veikkaatte näistä uusista,huonolta näyttää ainakin naisten osalta.
Entäs iisalmelainen Heikki? Mistä tarkemmin sekin kiinnostaa? Sukunimi plussaa.
Vappu nyt on yksi huonoimmista ikinä.
Ei ei ei ei!
Juontajaksi joku "uusi naama" eli sellainen jota ei ole ennen nähty muissa ohjelmissa. Voi olla myös mies.
Nyt tulee väppy jä märjä liveä.. Onko väpppy käyny kasvokiristyksessä, kun naama on kuin vauvan pylly, ei rypyn ryppyä?? Ei musta oo aiemmin ollu noin sileä naamataulu kun on esiintynyt.. Ja toi sama hirnuminen vaan jatkuu ja jatkuu nii kuin ennenkin..
Ekaa kertaa katon tätä maajussille porsian sajaa ja Vappu on tosi hyvä ja mukava juontaja, pidän kovasti.
Vappu hakee huomiota: kato mua, kato mua, kato mua! Ymmärtäkää häntä. Jostainhan se huomio on haettava, jos sitä ei läheisiltään saa vaan kaikki ahdistaa. Vappu olisi niin loman tarpeessa, mutta ei hän osaa hypätä oravanpyörästä pois. Maailman seisahtuisi jos hän ei olisi jatkuvasti esillä. Laittakaa Vappu lomalle ja ottakaa juontajaksi vaikka miellyttävä Ella Kanninen, Sanna Stellan, Alina Tomnikov, Miia Nuutila, Krista Kosonen, Milla Kangas, Heli Sutela, Minttu Mustakallio, Karoliina Blackburn, Noora Peltokukka tai Christoffer Strandberg. Onhan näitä fiksuja ihmisiä!