Ohjelma jota joku rääkyjä juontaa (hyvät katsojat tai joku muu hyvät?) Tiedän monta perhettä joka katsoo tuota yäk tyyppiä vain 10 sek ja sitten vaihtaa kanavaa. Kiitos.
Lopettakaa tuo
12
83
Vastaukset
- Anonyymi
Ohjelman voisi lähettää alkuillasta eikä parhaaseen katseluaikaan viikonloppuna sillä tuskin ohjelmalla on niin paljon katsojia.
- Anonyymi
En ole kuullutkaan..
- Anonyymi
Eipä sitä moni katso,ei löydy 10 suosituimman ohjelman joukosta.
- Anonyymi
Näin on.Juontaja rääkyy ja huutaa,kilpailijat samaa kiljumista.
Mistään ei ota selvää.Miksi noita itseään jokapaikkaan tyrkyttäviä julkkisidiootteja pitää olla joka vitun ohjelmassa.Oli sitten yle tai mainoskanavat kyseessä.
Niin aina samat naamat sekoilemassa. - Anonyymi
Ei kuulosta ihan YLE:n kanavalta vaan paremminkin viittaisi Maikkariin vai mikä Mainostevkolmonen lie onkaan.
- Anonyymi
Hyvät katsojat YLE 1 kanava.Lauantaisin Klo 21.15
Mainoskanavilla sitten.Huuma.Putous.Tuubi.Kingi.Anna sen soida.
Uutisvuoto ja 55 muuta paskaohjelmaa,missä jokapaikkaan itseään tyrkyttävät julkkikset koheltavat.Muka hauskaa viihdettä.Terveisiä perseestä.- Anonyymi
Suomalaiset ei osaa tehdä viihdeohjelmia. Nykyisin ulkomaiset formaatit otetaan suomi versioon ja sitten kaikki vanhat ns, viideohjelmat kuten Napakymppi,Kymppitonni ja Tuttu juttu jne. Ja aina kun mainostetaan, tekijät nauraa kertovat kuinka hauskaa heillä on ollut,mutta hauskuutta ei katsojille riitä.
- Anonyymi
Ai se ohjelma. Mainospätkät ovat karkoittaneet minut moisen "ohjelman" parista kokonaan. Ylen pitäisi pysya asiallisissa ohjelmissa ja jättää metelöinti mainoskanaville.
- Anonyymi
Anna mun kaikki kestää! Suomen kansa on sivistynyttä ja oppinutta ja saa sellaista ohjelmistoa kuin ansaitseekin!!!
Vai onko kansa ollenkaan osallistunut ohjelmien valintaan? - Anonyymi
On taas lauantai ei ole kuin yksi kanava jota voi katsoa nimittäin Teema sieltä tulee Chuck Berry dokumentti kaikilta muilta kanavilta tyhjänpäiväistä roskaa.
- Anonyymi
On taas lauantai teemalta tulee Teddy Pendergrass dokumentti ja Peter Sellers elokuva ja dokumentti ja kaikilta muilta kanavilta kotimaista höpö höpö ohjelmaa mutta onneksi on Teema.
- Anonyymi
Sellaista on kun on laitettu homo juontajaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p396078Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su2774946Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1594821Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1224617Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil193857Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema192384Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32168- 701736
Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill251732- 2121429