Naisten vaatteiden kokeilu

Anonyymi

Olisiko Joensuussa tai lähialueilla sellaista naista joka päästäisi kokeilemaan mut omia vaatteitaan? Sukkiksia rintsikoita jne. Intoa ois 🤔

11

148

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Entäpä olisko pääkaupunkiseudulla joku nainen joka olisi halukas tuohon?

    • Anonyymi

      Kokeilin naisten pikkareita muuten vaan. Niihin on vaikee saada kyrpä mahtumaan varsinkin jos seisoo, mutta kiihottavaa on se sovittelu. Otin kuvan:
      http://aijaa.com/NRrhwU . Suosittelen!

      • Anonyymi

        Testaapa seuraavaksi satiinisia lahkeellisia ja normikorkuisia malleja, niin sauva mahtuu paremmin ja saa mukavia fiiliksiä ;-)


      • Minulla tuli päähänpisto osta tyttöjen bikinit kun olivat niin kovassa alennuksessa tuosta lähi marketista eli maksoin niitä vaan 2€ ja tänään olen ollut niissä ja oikein mukavat ovat olleet vaikka aluksi epäilin että olisivatkin ehkä lian pienet minulle. Yläosa on ehkä vähän liian pieni minulle mutta alaosa on ihme ja kumma kyllä ihan melkein sopivat ja kyrpäkin mahtuu niihin vaikka seisokin. Olisin halunnut ehkäpä hiukan suuremat mutta nämä olivat ainoat tässä koossa ja muut olivat sitten melko paljon pienempiä. Olisinhan myös voinut ottaa yhdet todella pienet ihan vaan kokeilumielessä, ehkäpä täytyy vielä käydä siellä uudestaan ja ottaa yhdet tosi pienet.


      • Anonyymi

        munakarvat tainneet raadella hienohipiäiset pikkarit jo reijille :D


    • Anonyymi

      On kiihottavaa, mummomalliset pikkupöksyt hyvät johon mahtuu paremmin. Sellaiset liukkaat ja venyvät, hyvä runkata.

    • Anonyymi

      Olisikohan joku nainen joka haluaisi neuvoa ja oppettaa minua tulemaan naiseksi. Eli neuvoa meikkin tekeminen ja opastaisi korkokenkien kävelyssä ym.

    • Anonyymi

      Kiinnostaako tavata transu jolla paljon asuja ja meikkejä.. Joensuussa olen.

      • Anonyymi

        Voisin imettää oon 53v ukm kiva olis


      • Anonyymi

        Moi transu joensuu. Mua kiinnostaa t.47 v m joensuu


    • Anonyymi

      Kiitti vinkeistä! T, kuvan laittaja ;)

    Ketjusta on poistettu 28 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      183
      5047
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      21
      4440
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3127
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      256
      3007
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2912
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2521
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1929
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      42
      1812
    9. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      70
      1780
    10. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1777
    Aihe