Mielestäni asia olisi kiireellinen kun radikalisoituminen lisääntyy. Olivat taas hiljattain turpahippasilla pitkin tamperetta.
Milloin saadaan persuille eheytyshoitoja?
9
<50
Vastaukset
Sinä voit eheytyä kun annat vaimosi & tyttäresi & sisaresi mamujen raiskattavaksi. Voihan olla niinkin että haluat kimppaan mukaan. Te suvakit tykkäätte kaikenlaisesta pervoilusta.
- Anonyymi
Tiedostat siis, että persut olivat turpahippasilla ja hyväksyt sen? Eikö sinun mielestäsi asialle pidä tehdä mitään? Aika edesvastuutonta.
Anonyymi kirjoitti:
Tiedostat siis, että persut olivat turpahippasilla ja hyväksyt sen? Eikö sinun mielestäsi asialle pidä tehdä mitään? Aika edesvastuutonta.
Jos persut tappalevat keskenään, mitä se minulle kuuluu?
- Anonyymi
PasiToivonen2 kirjoitti:
Jos persut tappalevat keskenään, mitä se minulle kuuluu?
Aika väkivaltasta touhua. Palaan kohtaan eheytyshoidot.
- Anonyymi
Parempi, että itse hakeudut hoitoon.
Koita nyt aloittaja hakeutua johonkin hoitoon, tuo sinun vammaisuutesi voi kehittyä niinkin pahaksi, jotta valkotakkiset vievät sinut raudoissa väkisin suljetulle !
Late Lapista.- Anonyymi
Kuules late meistä kahdesta sinä olet huomattavasti lähempänä hoidon tarvetta.
- Anonyymi
Mitäs Tampereella on tapahtunut?
- Anonyymi
Taisivat sitten olla kaappihomoja? Persuthan eivät homoja hyväksy.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2589639K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1615388Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1545034PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *604712- 1812180
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.102125Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell2991756- 881478
- 151105
- 411073