Samuli Putro - Olet puolisoni nyt

https://www.youtube.com/watch?v=hw7Dg_QXlLg
Samuli Putro - Olet puolisoni nyt

Meni kyllä roska silmään tätä kuunellessa ...
4337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Oho... Tuli kyyneleet silmiin kun kuuntelin tämän laulun. Näköjään menee isokin mies hiljaiseksi tätä kuunnellessa...

Äänestä
  • Eihän tätä pysty kuuntelemaan itkemättä, miten voi olla niin kauniit sanat tässä laulussa?

    Äänestä

Minuutin kuuntelin tätä ja sitten tuli kyyneleet silmiin?

Äänestä

Tätä ei pysty kuuntelemaan ilman kyyneleitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toni.smolander kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=hw7Dg_QXlLg
Samuli Putro - Olet puolisoni nyt

Meni kyllä roska silmään tätä kuunellessa ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu