MasterChef Australia

Tämä nyt menossa oleva kausi on ihan huikea! Pakko katsoa joka jakso. Hommasin ruutuplussankin jotta yhtään jaksoa ei vaan jää väliin. Onko täällä muita faneja? Tai onko vastakkaisia mielipiteitä?

4

670

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Peukutan !

    • Tänään oli dumplings haaste jakso. Rakastan dumplingseja, siis kun ne on tehty hyvin. Derek voitii ilmeisen ansaitusti. Jos osaat kokata dumplingseja niin tulen mielelläni maistamaan!

    • Anonyymi

      Hyvä muuten, mutta tällä kaudella näyttää ,että Larissa ja Tessa vahvimmat. Siis melkein aina; ei muuten, mutta hieman meni maku ohjelmasta,

    • Anonyymi

      Olen katsonut kaikki kaudet ja paras ruokaohjelma. Tuomarit ovat erittäin hyviä. Harmi, että tämä on viimeinen kausi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1411
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1125
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      104
      984
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      43
      983
    5. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      68
      805
    6. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      779
    7. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      766
    8. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      117
      765
    9. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      675
    10. Rakkaalle J miehelle.

      Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.
      Ikävä
      55
      615
    Aihe