Tämä nyt menossa oleva kausi on ihan huikea! Pakko katsoa joka jakso. Hommasin ruutuplussankin jotta yhtään jaksoa ei vaan jää väliin. Onko täällä muita faneja? Tai onko vastakkaisia mielipiteitä?
MasterChef Australia
4
843
Vastaukset
- Anonyymi
Peukutan !
Tänään oli dumplings haaste jakso. Rakastan dumplingseja, siis kun ne on tehty hyvin. Derek voitii ilmeisen ansaitusti. Jos osaat kokata dumplingseja niin tulen mielelläni maistamaan!
- Anonyymi
Hyvä muuten, mutta tällä kaudella näyttää ,että Larissa ja Tessa vahvimmat. Siis melkein aina; ei muuten, mutta hieman meni maku ohjelmasta,
- Anonyymi
Olen katsonut kaikki kaudet ja paras ruokaohjelma. Tuomarit ovat erittäin hyviä. Harmi, että tämä on viimeinen kausi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637