Kylppärissä nojaten lavuaariin. Kaveri työntää parisenttisen letkun pään anukseen ja avaa hanan. Peräsuolessa tuntuu veden valuminen sisään. Pussin tyhjennyttyä pientä pidättelyä, veden paine tuntuu kihelmöintinä kullissa - olisikohan syynä veden paine eturauhaseen. Sitten voi istahtaa pytylle ja ah kuinka vesi lentää paineella ulos.
Kuivaus, rasvaus ja sitten hommat voivat alkaa.
Kuivaus, rasvaus ja sitten hommat voivat alkaa.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Niinhän sinä pikku sika teet röh röh
Tiistai alkoi tosi mukavasti. Maltan tuskin odottaa lauantaihin.
Tuossa on vaarana, että suoli repeää ja seurauksena kuolema.
Maailmassa on paljon ihmisiä, jotka ovat leikkineet paineilmalla ja sitten on suoli revennyt.
Kummasti vaan peppujutut sinua kiinnostavat.
Ai että oli ihana lauantaiaamu! Ensin kultani herätteli mukavasti, sitten pesulle aloituksen tapaan, sitten siirryimme takaisin vuodeosastolle ja imin hänen makoisaa klunssiaan, kunnes kulli kovettui rautakangeksi ja lopuksi hän sovitteli ihanuuttaa rasvattuun reikääni. Oli niin ihanaa!
Vaan asia sinua kummasti kiinnostaa ja kiihottaa!
Olisipa minullakin noin hienoja aamuja!
Lensin aamulla taivaisiin. Kaveri yllätti ihanalla eturauhashieronnalla. Makasin selälläni sängyllä polvet koukussa ja kaveri työnsi voidellun sormensa peräaukkooni ja löysi eturauhaseni kohdan ja alkoi sitä hieroa. Voi taivas mikä ihana tunne! Kun hän vielä siirtyi ja alkoi imeskellä kovana sojottavaa kulliani, oli onni ja autuus kohdallaan.
Suosittelen kaikille muillekin. Ei jätä ketään kylmäksi. Ihan tajuttoman makeeta!
Kylläpä sinua nämä jutut todella kiinnostavat. On pakko jopa kommentoida!
Ookko noi katteelline? Ekkös itte uskalla kokeilla, vaik mies tekis?
Kiksinsä kullakin
Noi sun kommenttis kertoo sulta tulee paskaa molemmista päistä.Huh huh kaikenlaisia idiootteja niitä löytyy.Jatkahan kakkaleikkejäsi mut älä tuu mainostaa tänne.
Tässä oli linkki opastussivulle. Noin voi lähteä alkuun, mutta ajan myötä ja kokemuksen karttuessa jutusta syntyy oman lainen
https://www.vice.com/en_us/article/9k48z3/how-to-give-prostate-massage-orgasm-sex
Onko täällä suomi24 muuta kuin kaappohomoja, jotka tulevat joka seksuaaliketjuun paheksumaan toisten seksuaalisuutta? Ihan käsittämätöntä porukkaa. Varmaan pohjanmaalta ja Kainuusta kaikki. Säälittävää.
Kaveri katsoo jo peppuani niin himokkaasti, että tiedän saavani huomisaamuna kunnolla munaa.
Oli todella ihanaa tuntea toisen nivusten lämpö pakaroillani kalun uppoutuessa syvälle suoleen. Tuon hienommin päivä ei olisi voinut alkaa. Parasta ikinä.
Ai että kassit läpsyivät ihanasti. Hienoa että kaverilla on toissa kasseissa kunnon riipunta. Tuntuu niin kovin hienolta. Nyt voikin iloisella mielellä aloittaa lauantain vieton kunnon panojen jälkeen.
Heräsin baarista bongatun miehen luota. Eka kerta kun panin miehen kanssa. Tuntu niin hyvälle kun se pani mua perseeseen. Naapuritkin varmasti kuuli.