Muistan sen kerran kun 90 asteen kulmassa suoratykitys roskiksen seinään.
Oma paska ei haisee.
Ihmettelee itsekin.
Kaunis näky.
Säälin talonmiestä.
Kuitenkin aivan oikea kohde - roskis.
Niin kuin pakkotoimenpide.
Ripuli perseen aivastus
Anonyymi
5
203
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä ihmettä?! 😂😂😂
Joo - ihan normia monissa maissa, mutta amerikoissa kiellettyä (pl. muutamat Väli- Amerikan diktatuurit)!
Jenkkilässä on kaikissa julkisissa paskahuuseissa tälläiset kieltokyltit:
https://www.amazon.com/Poop-Sign-Degree-Framed-Options/dp/B074DB6GD8- Anonyymi
Voihan perse mikä juttu
- Anonyymi
Onks tää ja niitä Sohvi ja Martina juttuja
- Anonyymi
Joidenkin jutut kyllä aiheuttavat ripulia. Jos ei lukijoissa niin kirjoittajissa itsessään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2512294- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471349Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 14820
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647